Gå til hovedindhold

Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m

LindyKablerEAN: 4002888410793
Pris fra 582 krtil 859 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 543 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 582 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m
582 kr
Til butik
Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m billede

Produktinformation

DisplayPort kabel, DisplayPort (han) til DisplayPort (han), DisplayPort 1.2, 15 m, rund, 4K support, aktiv, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lindy
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: 41079
EAN: 4002888410793
Varenr.: 3397525
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lindy 15m Active DisplayPort 1.2
729 kr
Til butik
Lindy 15m Active DisplayPort 1.2 billede

Produktinformation

Lindy 15m Active DisplayPort 12 Oplev enestående billedkvalitet med Lindy 15m Active DisplayPort 12. Dette højkvalitets kabel er designet til at forbinde din computer eller laptop til en skærm med DisplayPort, og understøtter opløsninger op til 4K ved 60H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lindy
Kategori: Kabler & Stik til Computer
EAN: 4002888410793
Varenr.: 92107
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort-kabel 15 m - LINDY Active 1.2
-10%839 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DisplayPort-kabel 15 m - LINDY Active 1.2 billede

Produktinformation

Fordele ved DisplayPort-kabel til skærm og PCDette 15 m DisplayPort-kabel fra LINDY er skabt til stabile, digitale video-forbindelser over længere afstande. Det aktive design hjælper med at sikre et klart signal helt op til 3840 × 2160 (2160p), så du kan nyde skarpe detaljer på din skærm. Ideelt til kontor, hjemmeopsætninger og mødelokaler, hvor kablet skal trækkes længere mellem kilde og display.Høj kvalitet og driftsikkerhedKablet leverer en datahastighed på 21,6 Gbit/s via DisplayPort 1.2 og bruger kobberledere med aluminium-mylarskærmning. Forgyldte stik mindsker kontaktmodstand for en stabil tilslutning, og den sorte PVC-kappe giver et robust finish til daglig brug.Type: DisplayPort til DisplayPortVersion: DisplayPort 1.2Opløsning: Op til 3840 × 2160 (2160p)Datahastighed: 21,6 Gbit/sLængde: 15 mStik: Han til han, forgyldte kontakterLedere: KobberSkærmning: Aluminium-mylartapeKappe: PVCKabeldiameter: 7 mmAWG: 28Driftstemperatur: 0 – 70 °COpbevaringstemperatur: -10 – 45 °CFarve: SortPakketype: PolybagAntal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: LINDY
Kategori: DisplayPort-kabler
Vægt: 0.42g
EAN: 4002888410793
Varenr.: 1984140
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort-kabel 15 m - LINDY Active 1.2
-9%859 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK582 kr621 krKøb
2Ultrashop729 kr729 krKøb
3Boligcenter DK839 kr839 krKøb
4Vivas DK859 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m

PriceData har fulgt prisen på Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m i 164 dage. Laveste pris i perioden er 543 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 582 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 566 kr.

Den nuværende pris på 582 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Lindy - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 15 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. mar. 2026582 kr39 kr (7%)
25. mar. 2026543 kr39 kr (7%)
20. mar. 2026582 kr39 kr (7%)
18. mar. 2026543 kr39 kr (7%)
20. dec. 2025582 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret