Gå til hovedindhold

LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR.

LindabVentilationEAN: 7319665075586
Pris fra 95,89 krtil 113 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 17,11 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90,21 kr 18. maj

Sammenlign priser på LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95.89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lindab Ventilramme Vgu 160 Med Tætning
95,89 kr
Til butik
Lindab Ventilramme Vgu 160 Med Tætning billede

Produktinformation

Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR. Søgetermer: 9278502522 - 507558 - 353957160 - 7319665075586

Produktspecifikationer

Mærke: Lindab
Kategori: Plumbing
EAN: 7319665075586
Varenr.: 8810634412369
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lindab ventilramme vgu 160 med tætning
97,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
103 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
VGU - Ventilramme med nippel 160 mm
109 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ventilramme ø160mm med tætning VGU-160
113 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk95,89 kr95,89 krKøb
2MaintainIt97,5 kr97,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
4WATTOO.DK109 kr109 krKøb
5Elvvs.dk113 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR.

PriceData har fulgt prisen på LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 95,89 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for LINDAB Ventilramme VGU 160 med gummitætning, længde 85 mm. Passer i rør. Til KI, KU, KIR, KSU og UHR. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202695,89 kr5,68 kr (6%)
18. maj 202690,21 kr2,04 kr (2%)
9. maj 202692,25 kr2,04 kr (2%)
7. maj 202690,21 kr7,29 kr (7%)
6. maj 202697,5 kr7,29 kr (8%)
21. mar. 202690,21 kr6,79 kr (7%)
20. mar. 202697 kr6,79 kr (8%)
17. mar. 202690,21 kr6,79 kr (7%)
16. mar. 202697 kr6,79 kr (8%)
4. mar. 202690,21 kr6,79 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret