Gå til hovedindhold

LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen.

LindabSanitetEAN: 7319661004276
Pris fra 59,85 krtil 71 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 11,15 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.85 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lindab Kontrolventil Kpf 125 Ud Plast
59,85 kr
Til butik
Lindab Kontrolventil Kpf 125 Ud Plast billede

Produktinformation

Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen. Søgetermer: 9278634623 - 100427 - 358383125 - 7319661004276

Produktspecifikationer

Mærke: Lindab
Kategori: Vents & Flues
EAN: 7319661004276
Varenr.: 9115921580369
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lindab kontrolventil kpf 125 ud plast
61,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LINDAB KONTROLVENTIL KPF 125 UD PLAST
66,8 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lindab KPF 125, Kontrolventil, 125mm, Plast, Hvid
67 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk59,85 kr59,85 krKøb
2MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN66,8 kr66,8 krKøb
4WATTOO.DK67 kr67 krKøb
5CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen.

PriceData har fulgt prisen på LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 58,92 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 59,85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LINDAB Kontrolventil KPF 125 for udsugning lavet i hvid plastik (RAL9003). Monteres direkte i kanalen via fjedre på ventilen. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202659,85 kr1,4 kr (2%)
19. maj 202661,25 kr1,4 kr (2%)
14. apr. 202659,85 kr1,4 kr (2%)
13. apr. 202661,25 kr1,4 kr (2%)
21. mar. 202659,85 kr1,4 kr (2%)
11. mar. 202661,25 kr3,75 kr (6%)
10. mar. 202665 kr3,75 kr (6%)
6. mar. 202661,25 kr3,75 kr (6%)
5. mar. 202665 kr3,75 kr (6%)
18. feb. 202661,25 kr2,3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret