Gå til hovedindhold

LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m.

LindabFlexslangerEAN: 7319667710324
Pris fra 1.487 krtil 1.849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 362 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.434 kr 13. mar.

Sammenlign priser på LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1487 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lindab indomo flexslange LFPE63, 50m, 63mm, hvid
1.487 kr
Til butik
Lindab indomo flexslange LFPE63, 50m, 63mm, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lindab
Kategori: WATTOO.DK Klima & Ventilation Ventilationsrr & fittings Flexsystem
EAN: 7319667710324
Varenr.: 9278634924
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lindab indomo flexslange lfpe63 1 rl=50m
1.585 kr
Til butik
Lindab indomo flexslange lfpe63 1 rl=50m billede

Produktinformation

Flexslange LFPE er fremstillet af polyethylen med et korrugeret udvendigt- og et glat indvendigt rør. Inderrøret erantistatisk behandlet.Slangen er fleksibel og kan bøjes i 90°, minimumbøjningsradie 150 mm.LFPE passer udvendigt på Lindab Safe tilslutninge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lindab
Kategori: cirkulære ventilationskanaler
EAN: 7319667710324
Varenr.: 9278634924
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.813 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Flexslange Lindab Lfpe 63mm 50m Hvid
1.849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.487 kr1.487 krKøb
2MaintainIt1.585 kr1.585 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.813 kr2.012 krKøb
4Elvvs.dk1.849 kr1.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m.

PriceData har fulgt prisen på LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m. i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.420 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.760 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.503 kr.

Den nuværende pris på 1.487 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LINDAB InDomo flexslange LFPE 63, hvid, antistatisk, kan bøjes 90° ved bøjningsradius 150 mm. Passer udv. på Safe tilslutning, 1 rl.=50 m. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.487 kr
7. maj 20261.486,8 kr98,2 kr (6%)
6. maj 20261.585 kr98,2 kr (7%)
4. apr. 20261.486,8 kr52,8 kr (4%)
13. mar. 20261.434 kr52,8 kr (4%)
10. mar. 20261.486,8 kr52,8 kr (4%)
27. feb. 20261.434 kr52,8 kr (4%)
25. feb. 20261.486,8 kr52,8 kr (4%)
7. feb. 20261.434 kr326 kr (19%)
6. feb. 20261.760 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret