Gå til hovedindhold

Hobby Mate Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk)

Hobby MateRedskaberEAN: 5700135521191
Pris fra 20,63 krtil 28 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7,37 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.63 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Limpatroner Carioca lim 11 mm x 10 cm 12 stk.
20,63 kr
Til butik
Limpatroner Carioca lim 11 mm x 10 cm 12 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: HOBBY2YOU
Kategori: Limpenne
Farve: 1
Artikel nr.: 5700135521191
EAN: 5700135521191
Varenr.: 7560120
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk)
-40%20,95 kr
Før 35 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Hobby Line Limstænger 11mm 10cm - 12 stk
-47%23,95 kr
Før 45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hobby Mate Limstave ø11mm. Længde 10cm. 12 stk.
28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK20,63 kr59,63 krKøb
2Kelz0r.dk20,95 kr20,95 krKøb
3Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby23,95 kr23,95 krKøb
4Proshop DK28 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk)

PriceData har fulgt prisen på Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 19,95 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 20,63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Lim - Hobby Line: Glue Gun Sticks (Limstænger til Limpistol) - ø11mm x 10cm (12 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202620,63 kr
23. maj 202621,5 kr2,45 kr (10%)
22. maj 202623,95 kr2,45 kr (11%)
27. apr. 202621,5 kr2,45 kr (10%)
26. apr. 202623,95 kr2,45 kr (11%)
21. apr. 202621,5 kr2,45 kr (10%)
20. apr. 202623,95 kr2,45 kr (11%)
10. apr. 202621,5 kr
29. mar. 202621,95 kr2 kr (8%)
28. mar. 202623,95 kr2 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret