Gå til hovedindhold

!Hobbyudstyr - Andre Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W

Pris fra 39,99 krtil 58,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18,96 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W
-38%39,99 kr
Før 65 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W billede

Produktinformation

Stor limpistol - varmer limstænger op til limning af blandt andet træ, karton, tubestrik, læder, metal, blomster m.m.. . Foran sidder en metalbøjle, så limpistolen kan stå.

Produktspecifikationer

Kategori: Værktøj & Lim
EAN: 5700135521115
Varenr.: 208481
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Limpistol - 11 Mm - Hobby Line
44,95 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Hobby Line Limpistol Sort 11mm 40W
-9%58,95 kr
Før 64,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hobby Line Limpistol Sort 11mm 40W billede

Produktinformation

En limpistol er for mange mennesker et uundværligt redskab og værktøj i hjemmet. Det funktionelle redskab kan anvendes til både kreative projekter og praktiske formål med reparationer. Uanset om du syr, maler, bygger, arbejder med træ eller reparerer, e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hobby Line
Kategori: Limpistoler
EAN: 5700135521115
Varenr.: 5700135521115

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk39,99 kr39,99 krKøb
2Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb
3Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby58,95 kr58,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W

PriceData har fulgt prisen på Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 39,95 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 44,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 39,99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Lim - Hobby Line: Glue Gun (Limpistol) - 11mm 40W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202639,99 kr4,96 kr (11%)
22. maj 202644,95 kr4,96 kr (12%)
27. apr. 202639,99 kr4,01 kr (9%)
26. apr. 202644 kr4,01 kr (10%)
21. apr. 202639,99 kr4,01 kr (9%)
20. apr. 202644 kr4,01 kr (10%)
29. mar. 202639,99 kr4,96 kr (11%)
28. mar. 202644,95 kr4,96 kr (12%)
24. mar. 202639,99 kr4,96 kr (11%)
23. mar. 202644,95 kr4,96 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret