Gå til hovedindhold

Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm

Lil' AtelierT-shirts & toppeEAN: 5715871900865
Pris fra 104,97 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

T-shirt i råhvid nuance (coconut milk) fra Lil' Atelier med ribstruktur og fin blondekant ved halsen. Modellen har korte ærmer og en tætsiddende pasform. T-shirten er fremstillet i 100% bomuld (økologisk), som giver en blød og let kvalitet. Materialet føles behageligt mod huden og har en fleksibel struktur. Den fine rib og blondekanten ved halsen tilfører et enkelt og dekorativt udtryk. Lil' Atelier t-shirt i råhvid nuance med rib og blondekant Ribstrikket kvalitet 100% bomuld (økologisk) Korte ærmer Blondekant ved hals Almindelig pasform Maskinevask: ja Producentfarve: coconut milk Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13255942
EAN: 5715871900865
Varenr.: 5715871900865
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier T-shirt - Rib - NmfHaldis - Coconut Milk m. Hulmøns
149,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Haldis T-Shirt - Coconut Milk - 98
149,95 kr
Til butik
Haldis T-Shirt - Coconut Milk - 98 billede

Produktinformation

Haldis T-shirt fra Lil sop Atelier er lavet i blød bomuld, som føles behagelig mod huden. Perfekt til både em leg og hverdag.Materiale: 100% bomuldBlød og komfortabel bomuldVeleg catch net til børnFlot og enkelt designMaskinvask ved 40 °CEn skøn t-shirt, der passer til alle børns garderobe!

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5410
Størrelse: 98
EAN: 5715871900865
Varenr.: 9c54829f-f620-4fcc-87df-9381667b11d9
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Haldis T-Shirt - Coconut Milk - 98
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK104,97 kr153,97 krKøb
2Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
3Pixizoo DK149,95 kr149,95 krKøb
4BabySam DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm i 63 dage. Laveste pris i perioden er 104,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 104,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Lil' Atelier T-shirt Coconut Milk Med Rib Og Blondekant - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026104,97 kr14,99 kr (12%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
3. maj 2026127,46 kr15 kr (13%)
29. apr. 2026112,46 kr37,49 kr (25%)
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
20. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (7%)
9. apr. 2026112,46 kr37,49 kr (25%)
8. apr. 2026149,95 kr22,49 kr (18%)
2. apr. 2026127,46 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret