Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk

Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Skjorte Coconut Milk Med Striber - Str. 4y 104cm
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Skjorte Coconut Milk Med Striber - Str. 4y 104cm billede

Produktinformation

Skjorte i råhvid nuance med fine, smalle striber (coconut milk) fra Lil' Atelier. Modellen har klassisk skjortekrave og korte ærmer med knaplukning foran. Skjorten er fremstillet i 50% bomuld (økologisk) og 50% viskose LENZING™ECOVERO™. Den vævede kvalitet har en let struktur og føles blød og behagelig mod huden. Designet har løstsiddende pasform, som giver god bevægelsesfrihed til børn både til hverdag og særlige anledninger. Lil' Atelier skjorte i råhvid nuance med striber Materiale: 50% bomuld (økologisk), 50% viskose LENZING™ECOVERO™ Pasform: løstsiddende pasform Krave: klassisk skjortekrave Ærmer: korte ærmer Lukning: knaplukning foran Maskinvask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: coconut milk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 4y 104cm
Artikel nr.: 13254240
EAN: 5715865894101
Varenr.: 5715865894101
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Darko Loose Skjorte - Coconut Milk - 104
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Darko Loose Skjorte - Coconut Milk - 104 billede

Produktinformation

Darko Loose Skjorte fra Lil' Atelier er lavet af blød økologisk bomuld og viskose, som føles behagelig mod huden. Skjorten har et flot stribet design og fine knapper foran. Perfekt til både hverdag og fest! 50% økologisk bomuld, 50% viskoseBlødt og let materialeStribet mønsterBehagelig pasformMaskinvask 40 °CEt skønt valg til børn, der elsker komfort og stil.

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5410
Størrelse: 104
EAN: 5715865894101
Varenr.: ab50ab21-3290-44c1-b649-bc2a2e89c7d7
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Darko Loose Skjorte - Coconut Milk - 104
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Darko Loose Skjorte - Coconut Milk - 104 billede

Produktinformation

Darko Loose Skjorte fra Lil' Atelier er et skønt valg til både hverdag og festlige lejligheder. Skjorten er fremstillet i en blød og let blanding af økologisk bomuld og viskose, hvilket gør den behagelig at have på – selv på varme dage. Det løse fit giver masser af bevægelsesfrihed, så barnet kan lege og udforske uden begrænsninger. Skjorten har korte ærmer og et klassisk kravesnit, der sammen med de fine træknapper og det diskrete stribede mønster giver et tidløst og stilfuldt udtryk. Farven "Coconut Milk" er neutral og nem at kombinere med både shorts, bukser og nederdele, hvilket gør skjorten alsidig i garderoben. Perfekt til børn, der elsker komfort og forældre, der værdsætter naturlige materialer og et klassisk look.Specifikationer:Materiale: 50% økologisk bomuld, 50% viskoseKnaplukning med træknapperKorte ærmerLøst fitNem at vedligeholdeMaskinvask 40 °CBrand: Lil' Atelier...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: Cardigans, veste & trøjer
Størrelse: 104
EAN: 5715865894101
Varenr.: ab50ab21-3290-44c1-b649-bc2a2e89c7d7
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK174,97 kr223,97 krKøb
2Pixizoo DK174,97 kr174,97 krKøb
3BabySam DK174,97 kr174,97 krKøb
4Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk i 112 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Lil' Atelier Skjorte - Bomuld/Viskose - NmmDarko - Coconut Milk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026174,97 kr24,99 kr (12%)
17. maj 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
3. maj 2026212,46 kr25 kr (13%)
29. apr. 2026187,46 kr62,49 kr (25%)
27. apr. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
20. apr. 2026199,96 kr12,5 kr (7%)
7. apr. 2026187,46 kr25 kr (12%)
1. apr. 2026212,46 kr37,49 kr (15%)
24. mar. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
18. mar. 2026199,96 kr49,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret