Gå til hovedindhold

Lil Atelier Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm

Lil AtelierKjolerEAN: 5715678059490
Pris fra 124,98 krtil 249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 124,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil Atelier Kjole - NmfLavo - Coconut Milk/Humming Bird
-50%124,98 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil Atelier Kjole - NmfLavo - Coconut Milk/Humming Bird billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil Atelier Kjole
Farve: Hvid
Størrelse: 92
EAN: 5715678059490
Varenr.: 395123-5923961
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm
-40%149,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Kjole i råhvid nuance (coconut milk) med kolibri- og blomsterprint fra Lil' Atelier. Kjolen er lavet i blød jersey med stræk, der giver god bevægelighed og en behagelig følelse mod huden. Et let og luftigt valg til varme dage. Designet har korte ærmer, rund hals og en flot lagdelt skørt-effekt. Lukkes bagpå med en knap i nakken. Lil' Atelier midi dress i råhvid nuance med kolibri-print let og strækbar jerseykvalitet lagdelt skørt med god volumen almindelig pasform materialer: 57% bomuld (økologisk), 38% TENCEL™ lyocell, 5% elastan vaskes ved 40 grader producentfarve: coconut milk humming bird...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13243370 coconut milk humming bird
EAN: 5715678059490
Varenr.: 5715678059490
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LIL ATELIER Rib Kjole Lavo Coconut Milk Humming Bird
249 kr
Til butik
LIL ATELIER Rib Kjole Lavo Coconut Milk Humming Bird billede

Produktinformation

En rigtig yndig t-shirt kjole fra Name it med et fint print med fugle og blomster over det hele. Kjolen er i blød rib kvalitet og lukkes med en lille træ knap i nakken. 57% økologisk bomuld, 38% lyocell TENCEL, 5% elastan. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Piger Kjoler Hvid Sort Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 92
EAN: 5715678059490
Varenr.: 13243370-4758577-92

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk124,98 kr124,98 krKøb
2MilkyWalk DK149,97 kr198,97 krKøb
3Smartkidz.dk249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm i 163 dage. Laveste pris i perioden er 124,98 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 124,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Lil' Atelier Midi Dress Coconut Milk Med Kolibri-print - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026124,98 kr24,99 kr (17%)
25. maj 2026149,97 kr49,99 kr (25%)
24. maj 2026199,96 kr37,49 kr (23%)
18. maj 2026162,47 kr37,49 kr (19%)
17. maj 2026199,96 kr37,49 kr (23%)
28. apr. 2026162,47 kr87,48 kr (35%)
27. apr. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
25. apr. 2026199,96 kr37,49 kr (23%)
11. apr. 2026162,47 kr25 kr (18%)
9. apr. 2026137,47 kr111,53 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret