Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm

Pris fra 149,96 krtil 199,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 49,99 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm
-25%149,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i råhvid nuance (turtledove melange)) med flyprint fra Lil' Atelier. Fremstillet i en blød blanding af 60% merinould (RWS) og 40% modal (TENCEL™), som føles let og behagelig mod huden. Uld bidrager med sine naturlige temperaturregulerende egenskaber, mens modal tilfører en silkeblød fornemmelse og sikrer, at stoffet holder formen. Materialet er åndbart, fugtabsorberende og behageligt for sart babyhud. Se flere styles i Lil' Atelier merinould. Leggingsene har slim pasform, elastik i taljen og et sødt all-over print med små fly. Lil' Atelier leggings i råhvid nuance med flyprint Slim pasform Elastik i taljen Print med fly 60% merinould (RWS), 40% modal (TENCEL™) Maskinevask: ja Producentfarve: Turtledove Melange Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13242582
EAN: 5715677018016
Varenr.: 5715677018016
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Leggings - Uld/Modal - Noos - NbmNalu - Turtledove/
199,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nalu Uld Leggings - Turtledove - 56
199,95 kr
Til butik
Nalu Uld Leggings - Turtledove - 56 billede

Produktinformation

Tilføj bløde og hyggelige uldmodeller til dit barns garderobe og sikr komfort året rundt. Disse leggings i naturlig uld kombinerer varme, blødhed og et fluffy look med uldens unikke termiske egenskaber. De holder på varmen i koldt vejr, absorberer sved på varme dage og lader huden ånde, samtidig med at de bevarer isoleringen, selv når materialet er vådt. Det sikrer, at dit barn altid har en stabil og behagelig kropstemperatur. Leggingsene har en elastisk talje for optimal pasform og bevægelsesfrihed. Det gentagne all-over print giver et moderne og legende udtryk, og slim fit-design sikrer en tætsiddende, behagelig pasform. Produktdetaljer: Produkttype: Leggings Ekstra detaljer: Elastisk talje Print: All-over print Pasform: Slim fit Sikkerhed: Holdes væk fra ild.

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 182
Størrelse: 56
EAN: 5715677018016
Varenr.: 91717beb-14fb-4ef2-9911-9e801ce4cbe2
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Nalu Uld Leggings - Turtledove - 56
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK149,96 kr198,96 krKøb
2Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
3Pixizoo DK199,95 kr199,95 krKøb
4BabySam DK199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99,98 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 149,96 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Lil' Atelier Leggings Turtledove Melange i Uld/modal Med Flyprint - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026149,96 kr49,98 kr (50%)
24. feb. 202699,98 kr20 kr (17%)
23. feb. 2026119,98 kr20 kr (20%)
24. jan. 202699,98 kr19,99 kr (17%)
20. dec. 2025119,97 kr29,98 kr (20%)
10. dec. 2025149,95 kr10 kr (7%)
6. dec. 2025139,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret