Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm

Lil' AtelierKjolerEAN: 5715866115885
Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm billede

Produktinformation

Denim kjole i blå nuance (medium blue denim) fra Lil Atelier med fine broderede blomsterdetaljer. Den bløde denimkvalitet har en let struktur og giver en behagelig følelse mod huden. Materialet består af bomuld (økologisk), som giver en smidig kvalitet med god bevægelsesfrihed. Designet har stropper med knaplukning og en rynket skæring i taljen, som giver vidde i skørtet. De små broderede detaljer tilfører et dekorativt udtryk. Lil Atelier denim spencer i blå nuance med blomsterbroderi Denimkvalitet Stropper med knaplukning Rynket skæring Broderede detaljer 100% bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Produceret i Kina Producentfarve: medium blue denim emb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 9m 74cm
Artikel nr.: 13255371
EAN: 5715866115885
Varenr.: 5715866115885
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Spencer - NbfFunda - Medium Blue Denim/EMB
249,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Funda Jeanskjole - Medium Blue Denim - 74
249,95 kr
Til butik
Lil' Atelier Funda Jeanskjole - Medium Blue Denim - 74 billede

Produktinformation

Funda Denim-kjole i Medium Blue Denim fra Lil' Atelier er et dejligt supplement til barnets garderobe. Kjolen er fremstillet af blød økologisk bomuld, hvilket giver både komfort og fleksibilitet. Den lyseblå denimfarve er tidløs og nem at kombinere med andre beklædningsgenstande, og den behagelige pasform gør, at barnet kan lege og bevæge sig frit. Kjolen passer lige så godt til hverdag som til festlige lejligheder og er et fremragende valg for dig, der ønsker både stil og kvalitet.Specifikationer:Materiale: 100 % økologisk bomuldVaskes ved 40 °CMærke: Lil' AtelierBehagelig pasform med stretchPasser både til hverdag og fest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5424
Størrelse: 74
EAN: 5715866115885
Varenr.: e3f4d127-6716-4f1d-973b-833a12dee117
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Funda Jeanskjole - Medium Blue Denim - 74
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK174,97 kr223,97 krKøb
2Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb
3Pixizoo DK249,95 kr249,95 krKøb
4BabySam DK249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm

PriceData har fulgt prisen på Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm i 22 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 212,46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Lil Atelier Kjole Medium Blue Denim Med Blomsterbroderi - Str. 9m 74cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026174,97 kr24,99 kr (12%)
17. maj 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
12. maj 2026212,46 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret