Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm

Lil' AtelierKjolerEAN: 5715829627349
Pris fra 244,97 krtil 349,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 104,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Kjole i råhvid nuance (coconut milk) fra Lil' Atelier. Modellen har broderede detaljer, blondkant ved halsen og knaplukning foran. Den lette poplin i 100% bomuld (økologisk) har en glat og behagelig overflade. Kjolen er velegnet til lune dage og har et luftigt fald, der giver god bevægelsesfrihed. Designet har korte ærmer med elastikkant, rund hals med blondedetalje og en løstsiddende pasform. De broderede detaljer og den bølgede kant forneden giver kjolen et fint og klassisk udtryk. Lil' Atelier kjole i råhvid med broderi og blondedetaljer Rund Hals Korte Ærmer Med Elastikkant Knaplukning Foran Løstsiddende Pasform 100% Bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Producentfarve: Coconut Milk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13253611
EAN: 5715829627349
Varenr.: 5715829627349
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Flores Kjole - Coconut Milk - 92
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flores Kjole - Coconut Milk - 92 billede

Produktinformation

Flores Kjole fra Lil' Atelier er lavet i blød, økologisk bomuld, som er skånsom mod huden. Kjolen har fine detaljer og en smuk farve, der passer til enhver lejlighed. Perfekt til både hverdag og fest!Materiale: 100% økologisk bomuldBehagelig pasformSød og enkel stilMaskinvask ved 40 °...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5424
Størrelse: 92
EAN: 5715829627349
Varenr.: 81cf1f48-36b0-4448-99fb-bc2ab594330e
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Flores Kjole - Coconut Milk - 92
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Flores Kjole - Coconut Milk - 92 billede

Produktinformation

Flores Kjole fra Lil' Atelier i farven Coconut Milk er en yndig og komfortabel sommerkjole til de mindste. Kjolen er fremstillet i blød, økologisk bomuld, som føles behagelig mod huden og sikrer god åndbarhed på varme dage. Det delikate broderi og de små træknapper foran giver kjolen et klassisk og elegant udtryk, mens den lette rynkning under brystet skaber en flot og rummelig pasform. De korte pufærmer med elastik og den søde flæsekant i halsen understreger det feminine look, og den naturlige farve gør kjolen nem at matche med både strømpebukser og sandaler. Kjolen er ideel til både hverdag og festlige lejligheder, hvor komfort og stil går hånd i hånd. . Specifikationer:Materiale: 100% økologisk bomuldKnaplukning foranKorte pufærmer med elastikBroderede detaljerFlæsekant ved halsenLet og luftig pasformMaskinvask ved 40 °CBrand: Lil' Atelier...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: Kjoler
Størrelse: 92
EAN: 5715829627349
Varenr.: 81cf1f48-36b0-4448-99fb-bc2ab594330e
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil Atelier Kjole - NmfFlores - Coconut Milk
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK244,97 kr293,97 krKøb
2Pixizoo DK244,97 kr244,97 krKøb
3BabySam DK244,97 kr244,97 krKøb
4Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm i 74 dage. Laveste pris i perioden er 244,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 349,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 244,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Lil' Atelier Kjole Coconut Milk Med Broderi Og Knaplukning - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026244,97 kr34,99 kr (12%)
17. maj 2026279,96 kr17,5 kr (6%)
3. maj 2026297,46 kr35 kr (13%)
29. apr. 2026262,46 kr87,49 kr (25%)
27. apr. 2026349,95 kr69,99 kr (25%)
20. apr. 2026279,96 kr17,5 kr (7%)
7. apr. 2026262,46 kr35 kr (12%)
1. apr. 2026297,46 kr52,49 kr (15%)
22. mar. 2026349,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret