Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm

Pris fra 97,97 krtil 139,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm
-30%97,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm billede

Produktinformation

Bukser i støvet blå nuance (zen blue) fra Lil' Atelier. Modellen er fremstillet i blød jersey med let vaffelstruktur og elastik i taljen. Bukserne er lavet i 100% bomuld (økologisk). Den lette og åndbare kvalitet føles behagelig mod huden og giver god bevægelsesfrihed i hverdagen. Modellen har løstsiddende pasform, justerbar talje og en enkelt baglomme. Lil' Atelier bukser i blå nuance med vaffelstruktur Materiale: 100% bomuld (økologisk) Løstsiddende pasform Blød jersey med struktur Elastik i taljen Justerbar talje Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Zen Blue...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 6m 68cm
Artikel nr.: 13251227
EAN: 5715831269896
Varenr.: 5715831269896
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Balto Bukser - Zen Blue - 68
-30%97,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balto Bukser - Zen Blue - 68 billede

Produktinformation

Balto Bukser fra Lil' Atelier i farven Zen Blue er lavet af blød, økologisk bomuld. Perfekte til børn, der elsker at lege og bevæge sig frit. Materiale: 100% økologisk bomuldBehagelig elastik i taljenVaskeanvisning: Maskinvask ved 40 °CBlødt og åndbart materialeDisse bukser er både miljøvenlige og super komfortable – et godt valg til hverdagen!

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5408
Størrelse: 68
EAN: 5715831269896
Varenr.: 3c9a98e7-f767-476a-8f5a-9c72c97009d8
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Balto Bukser - Zen Blue - 68
-30%97,97 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balto Bukser - Zen Blue - 68 billede

Produktinformation

Balto Bukser fra Lil' Atelier er det perfekte valg til de mindste, når komfort og stil skal gå hånd i hånd. Bukserne er lavet af økologisk bomuld, som føles ekstra blødt mod barnets hud. Den elastiske talje sikrer en god pasform og gør det nemt at tage bukserne af og på, mens det fine vaffelstruktur-design giver et moderne og hyggeligt udtryk. Med de små lommer i siderne får bukserne et praktisk og sødt touch, og den rolige blå farve passer til ethvert outfit. Ideelle til både hverdag og leg.Specifikationer:Materiale: 100% økologisk bomuldVaskeanvisning: Maskinvask ved 40 °CFarve: Zen BlueElastisk taljeLommer i siderneVaffelstrukturBrand: Lil' Atelier...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: Bukser
Størrelse: 68
EAN: 5715831269896
Varenr.: 3c9a98e7-f767-476a-8f5a-9c72c97009d8
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Bukser - NbmBalto - Zen Blue
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK97,97 kr146,97 krKøb
2Pixizoo DK97,97 kr97,97 krKøb
3BabySam DK97,97 kr97,97 krKøb
4Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm i 139 dage. Laveste pris i perioden er 97,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 97,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lil' Atelier Bukser Zen Blue i Waffle Jersey - Str. 6m 68cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202697,97 kr13,99 kr (12%)
17. maj 2026111,96 kr7 kr (6%)
3. maj 2026118,96 kr14 kr (13%)
29. apr. 2026104,96 kr34,99 kr (25%)
27. apr. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
21. apr. 2026111,96 kr7 kr (7%)
7. apr. 2026104,96 kr14 kr (12%)
1. apr. 2026118,96 kr20,99 kr (15%)
24. mar. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
18. mar. 2026111,96 kr27,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret