Gå til hovedindhold

Lil Atelier Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/

Lil AtelierBodystocking langærmetEAN: 5715830685949
Pris fra 111,97 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Body Coconut Milk Med Flyprint - Str. 1m 56cm
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Body Coconut Milk Med Flyprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body i råhvid nuance (coconut milk airplane) fra Lil' Atelier med små flyprint i grønne og brune toner. Modellen har rund hals og lange ærmer i en blød og strækbar kvalitet. Bodyen er fremstillet i 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™ og 5% elastan. Den lette jerseykvalitet har en blød overflade og giver god bevægelsesfrihed til baby. Designet har trykknapper ved skulderen og i bunden, som gør den nem at tage af og på ved bleskift. Lil' Atelier body i råhvid nuance med flyprint Materiale: 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™, 5% elastan Pasform: almindelig pasform Hals: rund hals Ærmer: lange ærmer Print: flyprint Lukning: trykknapper ved skulder og i bund Maskinvask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: coconut milk airplane...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13254237
EAN: 5715830685949
Varenr.: 5715830685949
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Layo Geu Langærmet Slim Body - Coconut Milk - 56
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Layo Geu Langærmet Slim Body - Coconut Milk - 56 billede

Produktinformation

Layo Geu Langærmet Slim Body fra Lil' Atelier er lavet af økologisk bomuld, lyocell og elastan, som gør den blød og strækbar. Den har et sødt print og praktiske trykknapper, så den er nem at tage af og på. Perfekt til små eventyrere! 57% økologisk bomuld, 38% lyocell, 5% elastanKomfortabel pasformNem at skifteSød og børnevenligMaskinvask 40 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5411
Størrelse: 56
EAN: 5715830685949
Varenr.: e9d1d2a1-7c41-4f48-925b-6b7ca9eba935
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Layo Geu Langærmet Slim Body - Coconut Milk - 56
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Layo Geu Langærmet Slim Body - Coconut Milk - 56 billede

Produktinformation

Layo Geu Langærmet Slim Body fra Lil' Atelier i farven Coconut Milk er et skønt valg til de mindste, der kombinerer komfort, funktionalitet og et sødt design. Bodyen er lavet i en blød og strækbar kvalitet, der sikrer, at barnet kan bevæge sig frit hele dagen. Den slim fit pasform giver et tæt og behageligt lag, som er ideelt under andet tøj, og de lange ærmer beskytter mod kulde. Materialet består af økologisk bomuld, lyocell og elastan, hvilket gør bodyen både åndbar og slidstærk, samtidig med at den føles blid mod barnets hud. Den fine print med små fly giver et legende udtryk, og de praktiske trykknapper i bunden gør det nemt at skifte ble. Bodyen er et oplagt valg til både hverdagsbrug og som basis i garderoben, og den kan nemt kombineres med bukser, leggings eller en lille cardigan. Specifikationer:Materiale: 57% økologisk bomuld, 38% lyocell, 5% elastanFarve: Coconut Milk med fly-printSlim fit pasformLangærmetTrykknapper i bundenBlødt og strækbart materialeÅndbar og behagelig mod hudenMaskinvask 40 °CVelegnet til hverdagsbrug og som basislag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: Bodystocking langærmet
Størrelse: 56
EAN: 5715830685949
Varenr.: e9d1d2a1-7c41-4f48-925b-6b7ca9eba935
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LIL ATELIER Body Layo Geu Coconut Milk Airplane
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK111,97 kr160,97 krKøb
2Pixizoo DK111,97 kr111,97 krKøb
3BabySam DK111,97 kr111,97 krKøb
4Smartkidz.dk159 kr159 krKøb
5Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/ i 117 dage. Laveste pris i perioden er 111,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 111,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lil' Atelier Body L/Æ - Bomuld/Lyocell - NbmLayo - Coconut Milk/ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026111,97 kr15,99 kr (12%)
17. maj 2026127,96 kr8 kr (6%)
3. maj 2026135,96 kr16 kr (13%)
29. apr. 2026119,96 kr39,04 kr (25%)
28. apr. 2026159 kr
27. apr. 2026159,95 kr31,99 kr (25%)
20. apr. 2026127,96 kr8 kr (7%)
7. apr. 2026119,96 kr16 kr (12%)
1. apr. 2026135,96 kr23,04 kr (14%)
31. mar. 2026159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret