Gå til hovedindhold

Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving

Light My FireFriluftslivEAN: 7331423012565
Pris fra 29 krtil 35 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (17% besparelse)

Sammenlign priser på Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving
29 kr
Til butik
Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving billede

Produktinformation

Praktisk 3-i-1 bestik til din tur.

Produktspecifikationer

Kategori: Madlaving
Farve: Slaty Sort
EAN: 7331423012565
Varenr.: LMF-012565
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Light My Fire Origanal BIO Spork Sort
29 kr
Til butik
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Multibestik Spork, Sort
29 kr
Til butik
Multibestik Spork, Sort billede

Produktinformation

Ekstremt holdbarVejer ikke megetKan vaskes i opvaskemaskinenSpork er et fantastisk lille produkt fra det svenske firma Light My Fire. I et og samme bestik er der en ske, en kniv og en gaffel. Med andre ord: et bestik til alle måltider!Spork er varmebestandig, ekstremt holdbar, nemt at rengøre og vejer kun et par gram. Dette gør Spork til det ultimative bestik at have med på vandreturen, udflugten, i båden eller i tasken sammen med madpakken.Spork Original findes i flere farver og består af 15 % GMO-fri majsbaseret bioplast. Multibestikket er fuldstændig BPA-frit og sikkert at bruge sammen med non-stick gryder og stegepander. Kan vaskes i opvaskemaskinen.Multibestikket Spork Original er fremstillet i Västervik.

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs udstyr
Artikel nr.: 2412411000
EAN: 7331423012565
Varenr.: 12442-S
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Spork O, Black
29,95 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Light My Fire Spork Original Bio
29,95 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Light My Fire Spork Original Bio (Sort (SLATYBLACK))
-21%31 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Spork original BIO slatyblack bulk
35 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Spork original BIO slatyblack bulk - slatyblack
35 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Spork original BIO slatyblack bulk - slatyblack
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk29 kr29 krKøb
2Outdoor i Centrum29 kr29 krKøb
3SmartaSaker DK29 kr29 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk29,95 kr29,95 krKøb
5Pro Outdoor29,95 kr29,95 krKøb
6Friluftsland.dk31 kr31 krKøb
7Outmore.dk35 kr35 krKøb
8Koeletaske.dk35 kr35 krKøb
9MAXiPRO35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving

PriceData har fulgt prisen på Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving i 178 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Light My Fire Original BIO Spork-slaty black - Madlaving de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. feb. 202629 kr1,05 kr (4%)
1. feb. 202627,95 kr1,05 kr (4%)
19. jan. 202629 kr2,05 kr (8%)
7. jan. 202626,95 kr2,05 kr (7%)
27. dec. 202529 kr6 kr (26%)
26. dec. 202523 kr6 kr (21%)
25. dec. 202529 kr6 kr (26%)
15. dec. 202523 kr4,95 kr (18%)
6. dec. 202527,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret