Gå til hovedindhold

Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED))

Light My FireHovedtelefonerEAN: 7331423011483
Pris fra 119 krtil 120 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 25. maj

Sammenlign priser på Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED)) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Light My Fire Firesteel 2,0 BioScout
119 kr
Til butik
Light My Fire Firesteel 2,0 BioScout billede

Produktinformation

Ildstål med indbygget fløjte. Virker også i regnvejr. Kan stryges op til 3.000 gange. SPECIFIKATIONER Mål: 77 x 24 x 14 mm. Vægt: 25 gram

Produktspecifikationer

Kategori: Mad og Drikke
EAN: 7331423011483
Varenr.: 62483
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Light My Fire - Steel Bio Scout
119 kr
Til butik
Light My Fire - Steel Bio Scout billede

Produktinformation

Firesteel fra Light My Fire er tænd stål. Tænd stålen har et plastisk håndtag og magnesiumlegering. Men bruger stålet giver det en gnist på 2980 grader. Stålet kan bruges hele 12.000 gange og i alt vejr.

Produktspecifikationer

Kategori: Accessories
EAN: 7331423011483
Varenr.: 43660493488345
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Light My Fire BIO Scout Ildstål Rocky Red
119 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED))
119 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Light My Fire FireSteel Bio Scout
119,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
FireSteel BIO scout rockyred
120 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
FireSteel BIO scout rockyred - rockyred
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sportdres Fiskegrej.dk119 kr119 krKøb
2HUNTERS´ POINT ApS119 kr119 krKøb
3Outdoor i Centrum119 kr119 krKøb
4Friluftsland.dk119 kr119 krKøb
5Pro Outdoor119,95 kr119,95 krKøb
6Outmore.dk120 kr120 krKøb
7MAXiPRO120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED))

PriceData har fulgt prisen på Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED)) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Light My Fire Firesteel Bio Scout (Rød (ROCKYRED)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026119 kr24 kr (25%)
25. maj 202695 kr24 kr (20%)
24. maj 2026119 kr24 kr (25%)
20. maj 202695 kr13 kr (12%)
28. apr. 2026108 kr11 kr (9%)
14. apr. 2026119 kr12,05 kr (11%)
30. mar. 2026106,95 kr12,05 kr (10%)
18. mar. 2026119 kr9,05 kr (8%)
3. mar. 2026109,95 kr9,05 kr (8%)
16. feb. 2026119 kr13,05 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret