Gå til hovedindhold

Astragon Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk

AstragonSpilEAN: 4041417850327
Pris fra 53 krtil 93 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Microsoft Xbox One - Racing
53 kr
Til butik
Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Microsoft Xbox One - Racing billede

Produktinformation

Xbox Series X, Xbox One

Produktspecifikationer

Mærke: Astragon
Kategori: Spil
Artikel nr.: 4041417850327
EAN: 4041417850327
Varenr.: 3310424
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) (XseriesX)
60 kr
Til butik
Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) (XseriesX) billede

Produktinformation

Bliv en dygtig droneracingpilot i Liftoff: Drone Racing! Spillet udfordrer dig til at starte en tempofyldt karriere som droneracingpilot, fra baggård til professionel bane, enten alene i singleplayer eller sammen med andre i online multiplayer-tilstand. Med 27 officielt licenserede dronerammer og hundredvis af dele og skins fra flere topmærker som Rotor Riot, Armattan og ImmersionRC kan du tilpasse din egen autentiske racerdrone ved at bruge tusindvis af tilpasningskombinationer. Skab din drømmedrone, start dine motorer, og flyv op til 60 racerbaner i første- eller tredjepersonsvisning for at blive den bedste dronepilot derude. Takket være flere spil og flyvetilstande er det ikke afgørende, om du er en professionel dronepilot med erfaring fra det virkelige liv eller en rookie, der er helt ny i droneracingsporten. Nyd den avancerede dronefysik, som er anbefalet og testet af de bedste dronepiloter i hele verden. At flyve en drone i Liftoff: Drone Racing føles så ægte, at du vil glemme, at det er helt virtuelt! Den spændende kampagnetilstand guider dig gennem droneracingens historie!, Med optimeret kontrol til konsoller kan erfarne piloter udforske forskellige miljøer eller køre om kap med hinanden, mens nybegyndere kan finpudse deres flyvefærdigheder, før de tager dem med ud i felten. Har du, hvad der skal til for at nå til tops?, Sprog på omslaget: Engelsk,Fransk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Astragon
Kategori: Spil
EAN: 4041417850327
Varenr.: C99313
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk
93 kr
Til butik
Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Bliv en mester i droneracing med Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition), et realistisk og intens droneracing-spil, der udfordrer dig til at tage din dronefærdigheder til nye højder. Uanset om du er en erfaren dronepilot eller helt ny til sporten, tilbyder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Astragon
Kategori: Xbox Series X Spil
EAN: 4041417850327
Varenr.: 49812778287440

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK53 kr92 krKøb
2Teknikproffset DK60 kr109 krKøb
3Geekd93 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Liftoff: Drone Racing (Deluxe Edition) - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202653 kr5 kr (9%)
9. apr. 202658 kr1 kr (2%)
8. apr. 202657 kr4 kr (8%)
28. mar. 202653 kr4 kr (7%)
27. feb. 202657 kr4 kr (8%)
26. feb. 202653 kr4 kr (7%)
23. feb. 202657 kr4 kr (8%)
22. feb. 202653 kr4 kr (7%)
4. feb. 202657 kr4 kr (8%)
28. jan. 202653 kr4 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret