Gå til hovedindhold

Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml

LiewoodVandflaskerEAN: 5715493531171
Pris fra 149 krtil 229,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 147 kr 30. maj

Sammenlign priser på Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml
149 kr
Til butik
Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 5715493531171
Varenr.: 5715493531171
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Liewood Kimmie vandflaske 25 cl Mini Butterfly-apple blossom
-30%160 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Liewood Kimmie Drikkeflaske - Rustfrit Stål - 250ml - Mini Butterfly/Apple Blossom
-30%160,97 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Liewood Kimmie Drikkeflaske - Rustfrit Stål - 250ml - Mini Butterfly/Apple Blossom billede

Produktinformation

Finger operated rotating lid for quick opening and safe closing Build in soft straw. Handles attached to the lid Insulated for hot and cold drinks Lid fits all Falk bottles with a suitable inner straw Works with or without the inner st

Produktspecifikationer

Mærke: Liewood
Kategori: Drikkedunke
EAN: 5715493531171
Varenr.: shopify_DK_12454735511892_53345211744596
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Liewood Kimmie Drikkeflaske - Rustfrit Stål - 250ml - Mini Butterfly/Apple Blossom
-20%183,2 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Liewood Drikkedunk - Kimmie - 250 ml - Mini Butterfly/Apple Blos
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2KitchenTime DK160 kr209 krKøb
3Loukrudt160,97 kr160,97 krKøb
4Mammashop.dk183,2 kr183,2 krKøb
5Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml

PriceData har fulgt prisen på Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml i 146 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Liewood kimmie water bottle mini butterfly apple blossom stainless steel med cleaning brush 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026149 kr2 kr (1%)
30. maj 2026147 kr2 kr (1%)
29. maj 2026149 kr2 kr (1%)
27. maj 2026147 kr2 kr (1%)
23. maj 2026149 kr2 kr (1%)
7. maj 2026147 kr13,3 kr (8%)
6. maj 2026160,3 kr13,3 kr (9%)
4. maj 2026147 kr13,3 kr (8%)
3. maj 2026160,3 kr13,3 kr (9%)
1. maj 2026147 kr13,3 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret