Gå til hovedindhold

Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk

Lian LiKablerEAN: 4718466016942
Pris fra 429 krtil 721 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 292 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 409 kr 10. maj

Sammenlign priser på Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk
429 kr
Til butik
Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk billede

Produktspecifikationer

Kategori: Strømkabler
Farve: 1
Artikel nr.: PW8-1W-CPU
EAN: 4718466016942
Varenr.: 24527493
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li Strimer Wireless CPU 2×8-PIN
480 kr
Til butik
Lian Li Strimer Wireless CPU 2×8-PIN billede

Produktinformation

Adressable RGB Powerextension cable, 2 x 8 pins CPU connector, 18,3 cm length, 88 built-in LED's, compatible with ASUS AURA, Gigabyte RGB Fusion 2.0, MSI Mystic Light Sync and Asrock Polychrome Sync Make sure to buy a controller: L-Wireless Sync controller...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Tilbehoer
Artikel nr.: G89.PW8-1W-CPU.00
EAN: 4718466016942
Varenr.: 3333994
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RGB forlænger-kabel 2×8-pin - LIAN LI PW8-1W-CPU
519 kr
Til butik
RGB forlænger-kabel 2×8-pin - LIAN LI PW8-1W-CPU billede

Produktinformation

Stilfuldt RGB forlænger-kabel til strømforsyningGiv din gaming-pc et flot visuelt løft med LIAN LI PW8-1W-CPU. Dette kabel er et RGB-forlænger-kabel med 2×8-pin stik, der passer til opsætninger hvor du vil føre strøm med stil. Den kompakte længde på 0,26 m gør det ideelt i kabinetter, hvor du ønsker ryddelig kabelhåndtering og et rent look med jævnt lys over hele kablet.Fordele ved RGB kabel i strømforsyningerKablets overflade er udført i TPE og silikone, som giver en glat og fleksibel følelse, så det er nemt at lægge pænt i kabinettet. Med den dobbelte 8-pin konfiguration er det oplagt til setups, der kræver to 8-pin forbindelser, samtidig med at du får et markant, farverigt udtryk. LIAN LI design og 2×8-pin tilslutning gør det til et sikkert valg for entusiasten, der vil kombinere funktion og æstetik.Stiktype: 2×8-pinStikkøn: Han / hunKappemateriale: TPE og silikoneKabellængde: 0,26 mAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 0.23g
EAN: 4718466016942
Varenr.: 1909329
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RGB forlænger-kabel 2×8-pin - LIAN LI PW8-1W-CPU
539 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Lian Li Strimer Wireless PW8-1W-CPU
-18%614,36 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li Strimer Trådløs CPU 8pin x 2 Kabler - GEEKD.dk
721 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK429 kr468 krKøb
2Proshop DK480 kr519 krKøb
3Boligcenter DK519 kr519 krKøb
4Vivas DK539 kr618 krKøb
5Komplett DK614,36 kr614,36 krKøb
6Geekd721 kr721 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 505 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Lian Li PW8-1W-CPU, 2×8-PIN, Hanstik/Hunstik, Silikone, Termoplastisk elastomer (TPE), 0,26 m, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026429 kr2 kr (0%)
26. maj 2026431 kr1 kr (0%)
25. maj 2026430 kr2 kr (0%)
24. maj 2026432 kr3 kr (1%)
22. maj 2026429 kr1 kr (0%)
19. maj 2026430 kr4 kr (1%)
18. maj 2026426 kr2 kr (0%)
17. maj 2026428 kr3 kr (1%)
16. maj 2026425 kr2 kr (0%)
15. maj 2026423 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret