Gå til hovedindhold

Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm

Lian LiComputerkomponenterEAN: 4718466015853
Pris fra 939 krtil 1.439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 895 kr 26. maj

Sammenlign priser på Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 939 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li Lancool 217 - Black - Kabinet - Miditower - Sort
939 kr
Til butik
Lian Li Lancool 217 - Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 220mm lang), front med 2 x USB Type-A 5Gbps, 1 x USB Type-C 10 Gbps & lyd tilslutninger, 1 x 2.5"/3.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 38 cm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 170mm front / 1 x 140mm bag / 2 x 120mm bund, front panel: mesh, side vindue: mesh, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: G99.LAN217X.00
EAN: 4718466015853
Varenr.: 3371767
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm
971 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li Lancool LAN217X computeretui Midi Tower Sort, Træ
1.012 kr
Til butik
Lian Li Lancool LAN217X computeretui Midi Tower Sort, Træ billede

Produktinformation

Lian Li Lancool LAN217X. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort, Træ. Frontventiler installeret: 2x 120 mm, Understøttede diametre for frontventilatorer: 120,140,170 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 3.5", SSD-formfaktor: 2.5". Bredde: 238 mm, Dybde: 482 mm, Højde: 503 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LAN217X
EAN: 4718466015853
Varenr.: 1003407695
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Lian Li Lancool LAN217X Midi Tower - sort med trædetaljer
-1%1.419 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Lian Li Lancool LAN217X Midi Tower - sort med trædetaljer
-1%1.439 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK939 kr978 krKøb
2CS MEGASTORE DK971 kr1.010 krKøb
3CompuMail DK1.012 kr1.012 krKøb
4Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
5Vivas DK1.439 kr2.638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm

PriceData har fulgt prisen på Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 895 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 1.092 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 939 kr.

Den nuværende pris på 939 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Lian Li Lancool LAN217X, Midi Tower, PC, Sort, Træ, ATX, EATX, SSI EEB, Stål, Hærdet glas, Træ, 18 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026939 kr41 kr (5%)
2. jun. 2026898 kr12 kr (1%)
29. maj 2026910 kr9 kr (1%)
27. maj 2026919 kr24 kr (3%)
26. maj 2026895 kr15 kr (2%)
25. maj 2026910 kr9 kr (1%)
20. maj 2026919 kr24 kr (3%)
18. maj 2026895 kr24 kr (3%)
12. maj 2026919 kr24 kr (3%)
11. maj 2026895 kr24 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret