Gå til hovedindhold

Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA

Pris fra 1.466 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.308 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1466 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA
1.466 kr
Til butik
Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 29 dBA, køler RPM: - max 2100 ± 10%, køler CFM: max 61.3, statisk lufttryk: max 3.66 mmH₂O, PWM styret, 397.5mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: GA2T36INB
EAN: 4718466013545
Varenr.: 3190107
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Sort - ARGB Kabinet Blæser - GEEKD.dk
1.621 kr
Til butik
Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Sort - ARGB Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Opgrader din PC med Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black, en alt-i-en væskekøler, der kombinerer avanceret køleydelse med enestående design. Denne køler er perfekt til krævende brugere og gamere, der ønsker høj ydeevne og en stilfuld opsætning. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4718466013545
Varenr.: 49690259980624
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li Galahad II Trinity SL-INF Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.662 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling 360 mm LIAN LI Galahad II Trinity SL-INF - sort
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling 360 mm LIAN LI Galahad II Trinity SL-INF - sort
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.466 kr1.466 krKøb
2Geekd1.621 kr1.621 krKøb
3CompuMail DK1.662 kr1.662 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.308 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 1.468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.426 kr.

Den nuværende pris på 1.466 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lian Li Galahad II Trinity SL INF 360mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.466 kr17 kr (1%)
31. maj 20261.449 kr17 kr (1%)
23. maj 20261.466 kr17 kr (1%)
14. maj 20261.449 kr19 kr (1%)
6. maj 20261.468 kr19 kr (1%)
11. apr. 20261.449 kr13 kr (1%)
4. apr. 20261.436 kr128 kr (10%)
22. mar. 20261.308 kr61 kr (4%)
8. mar. 20261.369 kr10 kr (1%)
4. mar. 20261.379 kr55 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret