Gå til hovedindhold

Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk

Pris fra 724 krtil 1.311 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 587 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 724 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lian-li Galahad Ii Trinity Sl-inf 240 Aio Væskekøler Sort
-23%724 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lian-li Galahad Ii Trinity Sl-inf 240 Aio Væskekøler Sort billede

Produktinformation

Effektiv køling med dobbelte 120 mm-blæsere og aluminiumradiator Støjsvag pumpe på 16,6 dB holder systemerne stille under vedvarende belastning Understøtter AM4, AM5, LGA 115x og LGA 1851 for bred platformkompatibilitet RGB-controller og oplyst pumpe lader dig indstille belysning uden software Inkluderer monteringssæt, kabler, skruer og forpåført kølepasta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian-Li
Kategori: Vandkølere
Artikel nr.: GA2T24INB
EAN: 4718466013569
Varenr.: 5020054084
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li Galahad II Trinity SL-INF Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.073 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA
1.211 kr
Til butik
Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB - CPU Vandkøling - Max 29 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 29 dBA, køler RPM: - max 2100 ± 10%, køler CFM: max 61.3, statisk lufttryk: max 3.66 mmH₂O, PWM styret, 277.5mm radiator med 2 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: GA2T24INB
EAN: 4718466013569
Varenr.: 3190100
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk
1.311 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK724 kr810,25 krKøb
2CompuMail DK1.073 kr1.073 krKøb
3Proshop DK1.211 kr1.211 krKøb
4Geekd1.311 kr1.311 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk i 145 dage. Laveste pris i perioden er 724 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 861 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 793 kr.

Den nuværende pris på 724 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Lian Li Galahad II Trinity SL INF 240mm Black - ARGB, 3 interchangeable looks Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026724 kr137 kr (16%)
10. jan. 2026861 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret