Gå til hovedindhold

Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic

Lian LiComputerkomponenterEAN: 4718466015808
Pris fra 619 krtil 849 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 616 kr 31. maj

Sammenlign priser på Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic
619 kr
Til butik
Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic billede

Produktspecifikationer

Kategori: Alle kabinetter
Farve: 3
Artikel nr.: A3- mATX-WD Black
EAN: 4718466015808
Varenr.: 21926058
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li PC housing A3-mATX-WD BLACK / A3-mATX Wood S Black
668 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li DAN cases A3-mATX Wood edition (Walnut) - Kabinet - Minitower - Sort
679 kr
Til butik
Lian Li DAN cases A3-mATX Wood edition (Walnut) - Kabinet - Minitower - Sort billede

Produktinformation

Minitower, Micro-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 220mm lang), front med 1 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 165 mm, max grafikkortlængde: 33.4 cm, front panel: mesh, side vindue: mesh, farve: sort - Mesh side panel included. Glass side panel can be found here...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: A3-mATX-WD Black
EAN: 4718466015808
Varenr.: 3301028
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Lian Li A3- mATX-WD (sort/walnut)
679 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li A3- mATX-WD Sort, Valnød træ Kabinet - GEEKD.dk
749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet LIAN LI A3-mATX Micro Tower - sort med træfront
799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet LIAN LI A3-mATX Micro Tower - sort med træfront
819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lian Li A3-MATX Tower Micro ATX Sort
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK619 kr658 krKøb
2CompuMail DK668 kr668 krKøb
3Proshop DK679 kr718 krKøb
4Komplett DK679 kr679 krKøb
5Geekd749 kr749 krKøb
6Boligcenter DK799 kr799 krKøb
7Vivas DK819 kr988 krKøb
8Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic

PriceData har fulgt prisen på Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic i 181 dage. Laveste pris i perioden er 616 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 666 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Lian Li A3-MATX - Wood Edition - mikro - micro ATX - ingen strømforsyning - sort - USB/Audio/Mic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026619 kr3 kr (0%)
31. maj 2026616 kr47 kr (7%)
21. maj 2026663 kr10 kr (1%)
20. maj 2026673 kr10 kr (2%)
17. maj 2026663 kr10 kr (1%)
16. maj 2026673 kr10 kr (2%)
14. maj 2026663 kr10 kr (1%)
13. maj 2026673 kr10 kr (2%)
11. maj 2026663 kr10 kr (1%)
10. maj 2026673 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret