Gå til hovedindhold

LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone

LH cosmeticsLæbestiftEAN: 7350003902553
Pris fra 132 krtil 177 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120 kr 6. mar.

Sammenlign priser på LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LH cosmetics Fantastick Sunstone
-30%132 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LH cosmetics Fantastick Sunstone billede

Produktinformation

2019-vinder i Swedish Beauty Awards i kategorien bedste læbeprodukt. Dybt fugtgivende, transparent og parfumefri læbestift med SPF 15, som giver glød! Med sin multifunktionelle formel kan Fantastick Lipstick bruges både som læbestift og som cremeblush.

Produktspecifikationer

Mærke: LH cosmetics
Kategori: Læbestift
Vægt: 26g
Artikel nr.: 10607018
EAN: 7350003902553
Varenr.: B082478
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LH Cosmetics Fantastick Lipstick Sunstone 2g
-20%148 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone
175 kr
Til butik
LH cosmetics   Fantastick Multi-use Lipstick SPF15  Sunstone billede

Produktinformation

Vinder af Swedish Beauty Awards 2019 i kategorien bedste læbeprodukt. Super fugtgivende, lette og parfumefri læbestifter med SPF 15 fra Linda Hallberg, der giver glød! Med den multifunktionelle formel kan Fantastick Lipstick bruges både som læbestift og som cremeblush på kinderne. Fantastick Lipstick er vegansk. Udover at være både læbestift og cremeblush i ét, er de også et fantastisk supplement til flydende læbestifter og vores Crayons. Top din flydende læbestift eller Crayons med Fantastick Lipstick, når læberne føles tørre for maksimal fugt, glød og solbeskyttelse. (Undertonen kan ændre sig afhængigt af læbernes egen farve). LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LH cosmetics
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: 10607018
EAN: 7350003902553
Varenr.: 2584-122-0010
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
LH cosmetics Fantastick Sunstone - 2 g
177 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK132 kr132 krKøb
2Cocopanda DK148 kr148 krKøb
3Lyko DK175 kr175 krKøb
4NordicFeel DK177 kr177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone

PriceData har fulgt prisen på LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone i 182 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for LH cosmetics Fantastick Multi-use Lipstick SPF15 Sunstone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026132 kr16 kr (11%)
27. maj 2026148 kr16 kr (12%)
24. maj 2026132 kr16 kr (11%)
23. maj 2026148 kr16 kr (12%)
8. maj 2026132 kr3 kr (2%)
7. maj 2026135 kr25 kr (16%)
6. maj 2026160 kr19 kr (13%)
1. maj 2026141 kr19 kr (12%)
29. apr. 2026160 kr25 kr (19%)
25. apr. 2026135 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret