Gå til hovedindhold

LG Electronics LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid)

LG ElectronicsEAN: 8806096458754
Pris fra 8.084 krtil 9.359 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.275 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8084 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG CineBeam S PU615U DLP-projektor Ultra HD 4K HDMI
8.084 kr
Til butik
LG CineBeam S PU615U DLP-projektor Ultra HD 4K HDMI billede

Produktinformation

LG CineBeam S PU615U - DLP-projektor - laser - 500 ANSI lumens - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - Miracast Wi-Fi Display / AirPlay 2 - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PU615U.AEU
EAN: 8806096458754
Varenr.: 1003605169
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid)
-22%9.299 kr
Før 11.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid)
-22%9.319 kr
Før 11.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG CineBeam S PU615U DLP-projektor Ultra HD 4K HDMI
9.359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.084 kr8.084 krKøb
2Boligcenter DK9.299 kr9.299 krKøb
3Vivas DK9.319 kr9.388 krKøb
4Ultrashop9.359 kr9.359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid)

PriceData har fulgt prisen på LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid) i 76 dage. Laveste pris i perioden er 8.084 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 11.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.425 kr.

Den nuværende pris på 8.084 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LG CineBeam S PU615U DLP-projektor 4K Ultra HD (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20268.084 kr1.744 kr (18%)
1. apr. 20269.828 kr1.416 kr (13%)
31. mar. 202611.244 kr2.702 kr (32%)
20. mar. 20268.542 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret