Gå til hovedindhold

LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K

LGTvEAN: 8806096340394
Pris fra 3.528 krtil 4.490 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 962 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3528 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K
3.528 kr
Til butik
LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K billede

Produktinformation

65" Diagonal klasse UA73 Series LED-bagbelyst LCD TV, UHD AI, Smart TV, webOS, 4K UHD (2160p) 3840 x 2160, HDR, Direct LED

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Fladskaerms TV
Artikel nr.: 65UA73006LA
EAN: 8806096340394
Varenr.: 3386290
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG UHD AI 65UA73006LA 65" 4K Ultra HD Sort
4.425 kr
Til butik
LG UHD AI 65UA73006LA 65" 4K Ultra HD Sort billede

Produktinformation

LG UHD AI 65" 4K LED TV 65UA7300 (2025). Skærm diagonal: 165,1 cm (65"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: LED, Skærm form: Flad, LED-baggrundsbelysning type: Direct-LED. Smart TV. Naturligt aspektforhold: 16:9. System for digitalt signalformat: DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Produktfarve: Sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 65UA73006LA.AEUQ
EAN: 8806096340394
Varenr.: 1003430589
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LG 65" UA73 AI 4K UHD smart-tv (2025)
4.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.528 kr3.528 krKøb
2CompuMail DK4.425 kr4.425 krKøb
3Komplett DK4.490 kr4.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K

PriceData har fulgt prisen på LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.528 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 4.004 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.832 kr.

Den nuværende pris på 3.528 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LG 65" Fladskærms TV LED 4K 65UA73006LA UA73 Series - 65" LED-backlit LCD TV - UHD AI - 4K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 20263.528 kr120 kr (3%)
22. mar. 20263.648 kr99 kr (3%)
21. mar. 20263.747 kr121 kr (3%)
20. mar. 20263.868 kr121 kr (3%)
19. mar. 20263.747 kr2 kr (0%)
18. mar. 20263.745 kr123 kr (3%)
17. mar. 20263.868 kr121 kr (3%)
15. mar. 20263.747 kr2 kr (0%)
14. mar. 20263.745 kr2 kr (0%)
2. mar. 20263.747 kr121 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret