Gå til hovedindhold

LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED

LGTvEAN: 8806096416099
Pris fra 5.788 krtil 11.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.211 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.587 kr 8. maj

Sammenlign priser på LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5788 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LG 55" QNED93 AI 4K QNED Smart TV (2025)
5.788 kr
Til butik
LG 55" QNED93 AI 4K QNED Smart TV (2025) billede

Produktinformation

LG 55" QNED93 AI 4K QNED Smart TV (2025) - 144hz, 4k, a8 AI-prosesor, HDR, MiniLED full array dimming - TV 50 - 59 tommer TV

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: TV
Artikel nr.: 55QNED93A6A.AEUQ
EAN: 8806096416099
Varenr.: 1322787
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED
6.166 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 55" Fladskærms TV LED 4K 55QNED93A6A QNED93 Series - 55" LED-backlit LCD TV - QNED evo AI - 4K
6.470 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG QNED93 Series 55QNED93A6A 55" 4K UHD (2160p) Smart TV
7.784 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg Qned93a 55 tommer 4k Miniled Smart Tv (2025)
11.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK5.788 kr5.788 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.166 kr6.365 krKøb
3Proshop DK6.470 kr6.470 krKøb
4CompuMail DK7.784 kr7.784 krKøb
5Dustin DK11.999 kr12.497,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED

PriceData har fulgt prisen på LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED i 180 dage. Laveste pris i perioden er 5.587 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 8.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.384 kr.

Den nuværende pris på 5.788 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for LG 55QNED93A6A - 55 Diagonal klasse QNED93 Series LED-bagbelyst LCD TV - QNED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Mini-LED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.788 kr23 kr (0%)
30. maj 20265.765 kr23 kr (0%)
23. maj 20265.788 kr108 kr (2%)
20. maj 20265.680 kr5 kr (0%)
18. maj 20265.675 kr4 kr (0%)
9. maj 20265.671 kr84 kr (2%)
8. maj 20265.587 kr84 kr (1%)
4. maj 20265.671 kr20 kr (0%)
1. maj 20265.691 kr11 kr (0%)
29. apr. 20265.702 kr77 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret