Gå til hovedindhold

LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

LGTvEAN: 8806096352861
Pris fra 2.622 krtil 3.805 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.183 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.575 kr 4. maj

Sammenlign priser på LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2622 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG Nano81 Series 50NANO81A3A 50" 4K UHD (2160p) Smart TV
2.622 kr
Til butik
LG Nano81 Series 50NANO81A3A 50" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

LG 50NANO81A3A - 50" Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 50NANO81A3A.AEU
EAN: 8806096352861
Varenr.: 1003457909
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 50" Fladskærms TV LED 4K 50NANO81A3A Nano81 Series - 50" LED-backlit LCD TV - 4K
2.990 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG NanoCell AI 50NANO81A3A 50" 4K Ultra HD Smart TV - Sort
-3%3.699 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LG NanoCell AI 50NANO81A3A 50" 4K Ultra HD Smart TV - Sort billede

Produktinformation

Skarp 4K underholdning med LG NanoCell AILG NanoCell AI 50NANO81A3A leverer levende farver og klare detaljer i 4K Ultra HD på en 50" skærm. NanoCell-teknologien og AI Super Upscaling 4K forbedrer billedet på alt fra film til sport, mens HDR10, HLG, Filmmaker Mode og Dynamic Tone Mapping giver kontrast og dybde i scenerne. Med webOS smart TV får du hurtig adgang til streamingtjenester, apps og en indbygget webbrowser.Design og smarte funktionerDet slanke, næsten rammefri design passer elegant ind i stuen. TV’et har indbygget Wi‑Fi, Bluetooth 5.1 og Ethernet, så det er let at koble på nettet og parre trådløse højttalere. Med ThinQ, stemmestyring via Google Assistant, Alexa og Apple Siri samt Apple AirPlay 2 er det nemt at styre og dele indhold. Spiltrylle? Game Optimizer, ALLM, VRR og HGiG sikrer responsiv gaming ved 60 Hz.Lyd, tilslutninger og praktiske detaljerAI Sound Pro og Clear Voice Pro forbedrer dialog og lydoplevelse gennem de indbyggede 2 x 10 W højttalere med eARC. Tre HDMI 2.1-indgange, to USB, optisk udgang og CI+ gør opsætningen fleksibel. TV’et kan vægmonteres med VESA 300 × 300 eller stå stabilt på det medfølgende bordstativ.Skærm: 50" / 127 cm, 4K Ultra HD (3.840 × 2.160), NanoCell, 60 HzHDR: HDR10, HLG, Filmmaker Mode, Dynamic Tone MappingSmart TV: webOS 25, internet-TV, webbrowser, ThinQ, Apple AirPlay 2Gaming: ALLM, VRR, HGiG, Game OptimizerNetværk: Wi‑Fi 5, Bluetooth 5,1 (A2DP), EthernetLyd: 2,0 kanaler, 20 W, Dolby Digital, eARC, AI Sound ProTilslutninger: 3× HDMI 2.1, 2× USB 2.0, 1× optisk, 1× RJ‑45, CI+ 1.4, ARC/CEC (SimpLink)Tuner: Analog & digital (DVB‑T/T2/S/S2)Design: Sort, næsten rammefrit; VESA 300 × 300Mål uden stand: H 65,1 × B 112,1 × D 5,71 cm; vægt 12,1 kgMål med stand: H 70,3 × B 112,1 × D 24,9 cm; vægt 13,2 kgEnergidata: SDR ...

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: TV
Vægt: 32.4g
EAN: 8806096352861
Varenr.: 2018014
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG NanoCell AI 50NANO81A3A 50" 4K Ultra HD Smart TV - Sort
-3%3.719 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display
3.805 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.622 kr2.622 krKøb
2Proshop DK2.990 kr2.990 krKøb
3Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
4Vivas DK3.719 kr4.918 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.805 kr4.004 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

PriceData har fulgt prisen på LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.575 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 3.556 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.971 kr.

Den nuværende pris på 2.622 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20262.622 kr25 kr (1%)
13. maj 20262.597 kr85 kr (3%)
11. maj 20262.682 kr13 kr (0%)
9. maj 20262.695 kr6 kr (0%)
7. maj 20262.689 kr14 kr (1%)
6. maj 20262.675 kr381 kr (12%)
5. maj 20263.056 kr481 kr (19%)
4. maj 20262.575 kr481 kr (16%)
2. maj 20263.056 kr44 kr (1%)
1. maj 20263.100 kr156 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret