Gå til hovedindhold

LG Electronics LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-

LG ElectronicsEqualizereEAN: 8806084720467
Pris fra 6.541 krtil 6.670 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.524 kr 7. mar.

Sammenlign priser på LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi- og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6541 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 34CR651I-6P AIO Pentium Silver N6005 8GB 16GB Intel UHD Graphics IGEL OS
6.541 kr
Til butik
LG 34CR651I-6P AIO Pentium Silver N6005 8GB 16GB Intel UHD Graphics IGEL OS billede

Produktinformation

LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Gigabit Ethernet - IGEL OS - skærm: LED 34" 3440 x 1440 (WQHD) @ 75 Hz - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 34CR651I-6P.AEU
EAN: 8806084720467
Varenr.: 1002149314
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-
6.670 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.541 kr6.541 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.670 kr6.670 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-

PriceData har fulgt prisen på LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi- i 105 dage. Laveste pris i perioden er 6.520 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 6.823 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.604 kr.

Den nuværende pris på 6.541 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for LG 34CR651I-6P - Tynd klient - alt-i-én 1 x Pentium Silver N6005 / op til 3.3 GHz - RAM 8 GB - flash - eMMC 16 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.541 kr73 kr (1%)
29. maj 20266.614 kr37 kr (1%)
28. maj 20266.577 kr1 kr (0%)
27. maj 20266.578 kr73 kr (1%)
26. maj 20266.651 kr1 kr (0%)
25. maj 20266.652 kr94 kr (1%)
23. maj 20266.558 kr36 kr (1%)
22. maj 20266.594 kr55 kr (1%)
20. maj 20266.539 kr36 kr (1%)
19. maj 20266.575 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret