Gå til hovedindhold

LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS

LGEAN: 8806096481486
Pris fra 6.253 krtil 8.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.566 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.924 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6253 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 32U889SA 31.5" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 60 Hz
6.253 kr
Til butik
LG 32U889SA 31.5" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 60 Hz billede

Produktinformation

LG 32U889SA-W - LCD-skærm - Smart - 32" (31.5" til at se) - berøringsskærm - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, USB-C - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 32U889SA-W.AEU
EAN: 8806096481486
Varenr.: 1003081497
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" LG 32U889SA-W - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 65W USB-C
6.488 kr
Til butik
32" LG 32U889SA-W - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 65W USB-C billede

Produktinformation

LG 32U889SA-W monitor kombinerer en 32" IPS-panel, HDR10 og webOS-funktioner for produktivt skrivebordsarbejde og fordybende medieoplevelser med præcise farver og pålidelig tilslutning. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, USB-C with 65W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: HDR10; autoluminanssensor; Wi‑Fi; Bluetooth; Flimmerfri; Læsetilstand; Indbygget webcam; 95% DCI-P3 Alsidige smarte funktioner, præcis farvegengivelse og ergonomiske justeringer gør denne monitor velegnet til længerevarende produktivitetsarbejde og mediebrug.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32U889SA-W.AEU
EAN: 8806096481486
Varenr.: 3424432
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 32U889SA 31.5 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 60 Hz
7.859 kr
Til butik
LG 32U889SA 31.5 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 60 Hz billede

Produktinformation

LG 32U889SA - 32" 4K IPS Skærm Oplev en fantastisk visuel oplevelse med LG 32U889SA, en 32" IPS skærm med en imponerende opløsning på 3840 x 2160 i 4K. Dens 315-grams design sikrer stabilitet, mens den 60 Hz opdateringsfrekvens garanterer glidende billedg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 8806096481486
Varenr.: 125371
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS
-27%8.799 kr
Før 11.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS
-27%8.819 kr
Før 12.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.253 kr6.253 krKøb
2Proshop DK6.488 kr6.488 krKøb
3Ultrashop7.859 kr7.859 krKøb
4Boligcenter DK8.799 kr8.799 krKøb
5Vivas DK8.819 kr10.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS

PriceData har fulgt prisen på LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS i 169 dage. Laveste pris i perioden er 5.924 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 8.039 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.121 kr.

Den nuværende pris på 6.253 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for LG 32U889SA 31,5" 4K UHD IPS Touchskærm - hvid kioskmonitor med webOS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.253 kr288 kr (5%)
1. jun. 20265.965 kr5 kr (0%)
31. maj 20265.960 kr5 kr (0%)
30. maj 20265.955 kr5 kr (0%)
28. maj 20265.960 kr13 kr (0%)
25. maj 20265.947 kr2 kr (0%)
24. maj 20265.945 kr12 kr (0%)
23. maj 20265.933 kr505 kr (8%)
22. maj 20266.438 kr9 kr (0%)
20. maj 20266.429 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret