Gå til hovedindhold

Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096207161
Pris fra 648 krtil 1.179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 531 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 27BA400-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz
648 kr
Til butik
LG 27BA400-B 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz billede

Produktinformation

LG 27BA400-B - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - HDMI - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 27BA400-B
EAN: 8806096207161
Varenr.: 1002278575
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz
874 kr
Til butik
Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

27-tommer IPS Full HD-panel leverer skarp tekst og præcise farver Brede 178° betragtningsvinkler holder farverne ensartede på delte skærme To HDMI-porte gør det nemt at skifte mellem laptop og stationær pc Indbyggede stereohøjttalere og hovedtelefonstik forenkler lydopsætningen 5 ms grå-til-grå responstid og 60 Hz opdateringsfrekvens holder bevægelserne flydende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27BA400-B
EAN: 8806096207161
Varenr.: 5020074629
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG 27BA400-B - 1920x1080 - 60Hz - IPS
888 kr
Til butik
27" LG 27BA400-B - 1920x1080 - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

LG 27BA400-B monitor leverer klare, farvenøjagtige billeder til produktivitet og multimediebrug, med IPS-panel og slankt tre-sidet næsten rammeløst design for behagelig betragning. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI; hovedtelefonudgang Særlige funktioner: LED backlight; Smart Energy Saving; indbyggede stereohøjttalere; TCO Certified Displays 9 Energieffektiv drift og indbygget lyd forenkler opsætningen og gør denne monitor til et praktisk valg til hjemmet og kontoret.

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27BA400-B.AEU
EAN: 8806096207161
Varenr.: 3355732
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 27BA400-B 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 60Hz
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK648 kr648 krKøb
2Dustin DK874 kr960,25 krKøb
3Proshop DK888 kr927 krKøb
4Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz

PriceData har fulgt prisen på Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz i 177 dage. Laveste pris i perioden er 648 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 863 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 783 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Lg 27ba400-b 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 60hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026648 kr2 kr (0%)
31. maj 2026650 kr2 kr (0%)
30. maj 2026648 kr1 kr (0%)
29. maj 2026649 kr1 kr (0%)
28. maj 2026648 kr4 kr (1%)
27. maj 2026652 kr208 kr (24%)
23. maj 2026860 kr2 kr (0%)
22. maj 2026862 kr2 kr (0%)
20. maj 2026860 kr49 kr (6%)
22. apr. 2026811 kr31 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret