Gå til hovedindhold

Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646319928
Pris fra 2.246 krtil 3.138 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 892 kr (28% besparelse)

Sammenlign priser på Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2246 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lexmark C748H1YG Gul Lasertoner Original
2.246 kr
Til butik
Lexmark C748H1YG Gul Lasertoner Original billede

Produktinformation

Lexmark C748H1YG Gul Lasertoner Original Lexmark Gul Laser Toner (C748H1YG)

Produktspecifikationer

Mærke: LEXMARK
Kategori: Lexmark C748E
EAN: 0734646319928
Varenr.: C748H1YG
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A
2.899 kr
Til butik
Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Lasertoner C748H1YG - Printerfabrikantens originalvare. Passer, når du vil have høj kvalitet og holdbarhed for avancerede udskrifter. Giver printeren korrekte indikationer på, hvor meget toner der er tilbage. Passer til følgende printere: C 748 DE

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Toner
EAN: 0734646319928
Varenr.: C748H1YG
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark C748H1YG Yellow - Lasertoner Gul
3.138 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk2.246 kr2.246 krKøb
2InkClub DK2.899 kr2.899 krKøb
3Proshop DK3.138 kr3.138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.246 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 2.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.438 kr.

Den nuværende pris på 2.246 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Lexmark Tonerkassette gul 10.000 sider C748H1YG Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 20262.246 kr325 kr (13%)
6. feb. 20262.571 kr325 kr (14%)
23. dec. 20252.246 kr324 kr (13%)
22. dec. 20252.570 kr324 kr (14%)
10. dec. 20252.246 kr503 kr (18%)
9. dec. 20252.749 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret