Gå til hovedindhold

Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatroner4500 siders kapacitetKontor og erhvervsbrugEAN: 0734646696791

Lexmark 20N2HM0 original magenta tonerkassette med 4500 siders kapacitet. Unison Toner teknologi sikrer skarp farvegengivelse til professionelle dokumenter. Læs mere

Pris fra 1.759 krtil 2.494 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 735 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1759 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark RETURN-TONER CARTRIDGE MAGENTA
1.759 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A
1.789 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexmark Magenta 4500 sider Toner 20N2HM0
1.889 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron magenta - Lexmark 20N2HM0 (XL udbytte)
-4%2.199 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron magenta - Lexmark 20N2HM0 (XL udbytte)
-4%2.219 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lexmark Toner Magenta 4.5k - Cs331 - Return
2.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.759 kr1.759 krKøb
2InkClub DK1.789 kr1.789 krKøb
3CompuMail DK1.889 kr1.889 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
6Dustin DK2.494 kr2.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette Magenta

Lexmark

Lexmark 20N2HM0 original magenta tonerkassette med 4500 siders kapacitet. Unison Toner teknologi sikrer skarp farvegengivelse til professionelle dokumenter.

• lexmark toner
• magenta toner
• 20n2hm0
• tonerkassette
• laser toner
• c3326dw toner
• Kontor og erhvervsbrug
• 4500 siders kapacitet

Beskrivelse

Lexmark 20N2HM0 er en original magenta tonerkassette designet til Lexmark C3326dw, CX331adwe og MC3326adwe printere. Med Unison Toner teknologi leverer kassetten op til 4500 standardsider med enestående farvegengivelse og skarp billedkvalitet. Som del af Lexmarks LCCP-program (Lexmark Cartridge Collection Program) kan brugte kassetter returneres gratis til genbrug. Tonerkassetten er let at installere og sikrer stabil ydeevne gennem hele levetiden. Perfekt til kontor og erhvervsbrug hvor kvalitet og pålidelighed er afgørende.

Specifikationer

type:Original tonerkassette
farve:Magenta
vægt:895 gram
program:LCCP, LRP
standard:ISO/IEC 19798
kapacitet:4500 sider
teknologi:Laser/Unison Toner
dimensioner:40 x 12.5 x 12.5 cm
kompatible_printere:Lexmark C3326dw, CX331adwe, MC3326adwe

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke printere passer denne tonerkassette til?

Lexmark 20N2HM0 passer til Lexmark C3326dw, CX331adwe og MC3326adwe printere.

Hvor mange sider kan jeg udskrive med denne kassette?

Tonerkassetten har en kapacitet på op til 4500 standardsider målt efter ISO/IEC 19798 standarden.

Hvad betyder LCCP-programmet?

LCCP (Lexmark Cartridge Collection Program) betyder at du gratis kan returnere brugte tonerkassetter til Lexmark til genbrug og miljøvenlig håndtering.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.759 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.841 kr.

Den nuværende pris på 1.759 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lexmark Lexmark 20N2HM0 Tonerkassette magenta 4.500 sider 20N2HM0 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.759 kr14 kr (1%)
12. maj 20261.773 kr16 kr (1%)
7. feb. 20261.789 kr158 kr (8%)
6. feb. 20261.947 kr158 kr (9%)
2. feb. 20261.789 kr158 kr (8%)
1. feb. 20261.947 kr158 kr (9%)
16. jan. 20261.789 kr160 kr (8%)
15. jan. 20261.949 kr160 kr (9%)
11. jan. 20261.789 kr96 kr (5%)
10. jan. 20261.885 kr96 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret