Gå til hovedindhold

Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A

LexmarkTonere og inkjetpatronerEAN: 0734646645683
Pris fra 1.695 krtil 2.181 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 486 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1695 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexmark 13K Return Program Black Toner Cartridge
1.695 kr
Til butik
Lexmark 13K Return Program Black Toner Cartridge billede

Produktinformation

Sort, original, tonerpatron LRP, for Lexmark CS727de, CS728de, CX727de

Produktspecifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 75B20K0
EAN: 0734646645683
Varenr.: 2597410
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lexmark 75B20K0 Sort Lasertoner Original
1.719 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexmark Sort Toner 75B20K0
1.787 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A
1.835 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lexmark Toner Sort 13k - Cs/cx727/cs728 Return
-0%2.181 kr
Før 2.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.695 kr1.695 krKøb
2Tonerland.dk1.719 kr1.719 krKøb
3CompuMail DK1.787 kr1.787 krKøb
4InkClub DK1.835 kr1.835 krKøb
5Dustin DK2.181 kr2.267,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.695 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 1.802 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.721 kr.

Den nuværende pris på 1.695 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Lexmark CS727/CX727/CS728 toner sort (Return) 13k 75B20K0 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 20261.695 kr24 kr (1%)
20. mar. 20261.719 kr24 kr (1%)
15. mar. 20261.695 kr24 kr (1%)
25. feb. 20261.719 kr24 kr (1%)
6. feb. 20261.695 kr24 kr (1%)
23. dec. 20251.719 kr83 kr (5%)
22. dec. 20251.802 kr83 kr (5%)
10. dec. 20251.719 kr5 kr (0%)
9. dec. 20251.724 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret