Gå til hovedindhold

Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla

LexipHovedtelefoner og headsetEAN: 3760352730259
Pris fra 267 krtil 502 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 267 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla
267 kr
Til butik
Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla billede

Produktinformation

Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: Lexip
Artikel nr.: TSXLXHS0001
EAN: 3760352730259
Varenr.: 1002113928
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge - headphones with mic
309 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lexip Sasuke-headset designet af Tsume - Naruto Shippuden
502 kr
Til butik
Lexip Sasuke-headset designet af Tsume - Naruto Shippuden billede

Produktinformation

SASUKE "REVENGE" NARUTO SHIPPUDEN HEADSET - Bluetooth, med aftagelig mikrofon - Trådløs på pc, Nintendo Switch, Android, iOS og tablet - Kablet på PS4, PS5 og Xbox, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lexip
Kategori: Headset
EAN: 3760352730259
Varenr.: D28411

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK267 kr267 krKøb
2Proshop DK309 kr348 krKøb
3Teknikproffset DK502 kr561 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla

PriceData har fulgt prisen på Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla i 123 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 267 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026267 kr68 kr (20%)
10. apr. 2026335 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026334 kr67 kr (25%)
1. feb. 2026267 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret