Gå til hovedindhold

Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå

LexipMus og trackballsEAN: 3760352730358
Pris fra 271 krtil 348 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 21. maj

Sammenlign priser på Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå
271 kr
Til butik
Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå billede

Produktinformation

Mus, optisk, 12 knapper, kablet, USB

Produktspecifikationer

Mærke: Lexip
Kategori: Mus
Artikel nr.: TSXLXMS0002
EAN: 3760352730358
Varenr.: 3297841
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lexip Kakashi mus designet af Tsume - Naruto Shippuden
325 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexip - Kakashi Mouse Design By Tsume - Naruto Shippuden
-27%329,95 kr
Før 449,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi Optisk Kablet Sort Blå
348 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK271 kr310 krKøb
2Teknikproffset DK325 kr374 krKøb
3Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
4CompuMail DK348 kr348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå

PriceData har fulgt prisen på Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå i 13 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 271 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Kakashi - Mus - Optisk - 12 knapper - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026271 kr14 kr (5%)
21. maj 2026257 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret