Gå til hovedindhold

Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2)

LexarElektronikEAN: 0843367127535
Pris fra 1.406 krtil 2.604,09 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.198,09 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.068 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1406 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar Professional GOLD Series - flash memory card - 128 GB - SDXC UHS-II
1.406 kr
Til butik
Lexar Professional GOLD Series - flash memory card - 128 GB - SDXC UHS-II billede

Produktinformation

Flashhukommelseskort, 128 GB, Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10, 1800x, SDXC UHS-II (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: Hukommelseskort
Artikel nr.: LSD1800128G-B2NNG
EAN: 0843367127535
Varenr.: 3373153
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 128GB 270MB/s
1.818 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2)
1.906 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 128GB 270MB/s
2.229 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexar Pro 1800x SDXC U3 (V60) UHS-II R270/W180 128GB - 2pack - Hukommelseskort
2.604,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.406 kr1.406 krKøb
2CompuMail DK1.818 kr1.818 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.906 kr1.906 krKøb
4Ultrashop2.229 kr2.229 krKøb
5MAXiPRO2.604,09 kr2.604,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 627 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.825 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.085 kr.

Den nuværende pris på 1.406 kr er 30% over normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Lexar Professional GOLD Series - Flashhukommelseskort - 128 GB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - 1800x - SDXC UHS-II (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.406 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.407 kr156 kr (10%)
14. maj 20261.563 kr255 kr (14%)
13. maj 20261.818 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.820 kr5 kr (0%)
9. maj 20261.825 kr6 kr (0%)
8. maj 20261.819 kr5 kr (0%)
7. maj 20261.814 kr3 kr (0%)
6. maj 20261.817 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.812 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret