Gå til hovedindhold

Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)

LexarLagringsenhederEAN: 0843367123179
Pris fra 1.818 krtil 2.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 801 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.591 kr 3. maj

Sammenlign priser på Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1818 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
1.818 kr
Til butik
Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Lexar NM620 - SSD - 2 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Artikel nr.: LNM620X002T-RNNNG
EAN: 0843367123179
Varenr.: 999811005
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar NM620 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 3.0
1.913 kr
Til butik
Lexar NM620 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 3.0 billede

Produktinformation

SSD (Solid State Drive), 2 TB, intern, overførselshastighed: 3500 MB/s (læs) / 3000 MB/s (skriv), IOPS: 300000 IOPS (læs) / 256000 IOPS (skriv), størrelse: M.2 2280 (80mm), PCI-Express 3.0 x4 tilslutning, NVMe 1.4 (Non-Volatile Memory Express), farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: SSD
Artikel nr.: LNM620X002T-RNNNG
EAN: 0843367123179
Varenr.: 3025888
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
2.229 kr
Til butik
Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Opgrader din computer med den kraftfulde Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe). Denne højtydende solid state-disk tilbyder en kapacitet på 2TB, hvilket giver rigelig plads til dine filer, spil og programmer. Udstyret med NVMe-teknologi sikrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: USB)
EAN: 0843367123179
Varenr.: 42032
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 2 TB Lexar NM620 PCIe 4.0 NVMe
-7%2.599 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 2 TB Lexar NM620 PCIe 4.0 NVMe
-7%2.619 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.818 kr1.818 krKøb
2Proshop DK1.913 kr1.913 krKøb
3Ultrashop2.229 kr2.229 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.248 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 2.305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.031 kr.

Den nuværende pris på 1.818 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Lexar NM620 SSD 2TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.818 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.815 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.817 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.820 kr102 kr (5%)
26. maj 20261.922 kr28 kr (1%)
24. maj 20261.950 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.954 kr7 kr (0%)
22. maj 20261.947 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.945 kr77 kr (4%)
16. maj 20262.022 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret