Gå til hovedindhold

Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort

LexarHovedtelefonerEAN: 0843367135356
Pris fra 1.410 krtil 2.638,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.228,9 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1410 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar Professional Silver Plus microSDXC UHS-I 512GB 205MB/s
1.410 kr
Til butik
Lexar Professional Silver Plus microSDXC UHS-I 512GB 205MB/s billede

Produktinformation

Lexar Professional Silver Plus - Flashhukommelseskort (microSDXC til SD adapter inkluderet) - 512 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class 10

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Artikel nr.: LMSSIPL512G-BNANG
EAN: 0843367135356
Varenr.: 1002403310
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lexar High Performance Silver Plus 512gb Microsdxc Uhs-i
1.749 kr
Til butik
Lexar High Performance Silver Plus 512gb Microsdxc Uhs-i billede

Produktinformation

512 GB kapacitet gemmer store 4K-videobiblioteker og spilsamlinger 205 MB/s læsehastighed og 150 MB/s skrivehastighed gør overførsler og sikkerhedskopier hurtigere V30- og A2-klassificering muliggør pålidelig 4K-optagelse og hurtigere appstart Robust design modstår vand, stød, vibrationer, røntgen og magneter Inkluderer gendannelsesværktøj og begrænset livstidsgaranti for ekstra support...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: Micro SDHC & SDXC
Artikel nr.: LMSSIPL512G-BNANG
EAN: 0843367135356
Varenr.: 5020092780
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort
2.638,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.410 kr1.410 krKøb
2Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb
3MAXiPRO2.638,9 kr2.638,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort

PriceData har fulgt prisen på Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 3.353,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.161 kr.

Den nuværende pris på 1.410 kr er 21% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Lexar microSDXC Professional SILVER Plus UHS-I/U3/A2/4K R205/W150 (V30) 512GB - Hukommelseskort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.410 kr339 kr (19%)
7. maj 20261.749 kr370 kr (27%)
5. maj 20261.379 kr1.314,9 kr (49%)
30. apr. 20262.693,9 kr1.596,9 kr (146%)
29. apr. 20261.097 kr7 kr (1%)
26. apr. 20261.090 kr2 kr (0%)
25. apr. 20261.088 kr2 kr (0%)
24. apr. 20261.090 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.092 kr2 kr (0%)
19. apr. 20261.090 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret