Gå til hovedindhold

Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB

LexarUSB-flashdrevEAN: 0843367124800
Pris fra 58 krtil 127 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar JumpDrive M22 32GB USB 2.0 Sølv
58 kr
Til butik
Lexar JumpDrive M22 32GB USB 2.0 Sølv billede

Produktinformation

Lexar JumpDrive M22 - USB flashdrive - 32 GB - USB 2.0

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Artikel nr.: LJDM022032G-BNJNG
EAN: 0843367124800
Varenr.: 999172932
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB
97,9 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lexar JumpDrive M22 - 32GB - USB Stick
127 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK58 kr58 krKøb
2MAXiPRO97,9 kr97,9 krKøb
3Proshop DK127 kr166 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB

PriceData har fulgt prisen på Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Lexar JumpDrive Metallic M22 Flash Drive Light Gold (USB 2.0) 32GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202658 kr1 kr (2%)
9. apr. 202659 kr1 kr (2%)
4. apr. 202660 kr1 kr (2%)
3. apr. 202659 kr1 kr (2%)
31. mar. 202660 kr7 kr (13%)
29. mar. 202653 kr2 kr (4%)
14. mar. 202655 kr1 kr (2%)
13. mar. 202654 kr1 kr (2%)
7. mar. 202655 kr1 kr (2%)
1. feb. 202654 kr6 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret