Gå til hovedindhold

Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort

LexarFlashhukommelseskortEAN: 0843367127528
Pris fra 144 krtil 262,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 118,9 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort
144 kr
Til butik
Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort billede

Produktinformation

Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG. Kapacitet: 128 GB, Enhedsgrænseflade: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Læsehastighed: 100 MB/s. Formfaktor: Glide. Vægt: 3,6 g. Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Artikel nr.: LJDV400128G-BNBNG
EAN: 0843367127528
Varenr.: 1001120138
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lexar Jumpdrive V400 128gb Usb-a Sort
249 kr
Til butik
Lexar Jumpdrive V400 128gb Usb-a Sort billede

Produktinformation

100 MB/s USB 3.2 Gen 1-hastigheder reducerer ventetiden ved filoverførsler 128 GB kapacitet rummer store foto-, video- og dokumentbiblioteker 256-bit AES-kryptering beskytter følsomme data med Lexar DataShield Skyde-design med nøgleringsløkke gør drevet kompakt og bærbart Understøttet af 5 års garanti og test i Lexar Quality Lab for pålidelighed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: USB-hukommelse
Artikel nr.: LJDV400128G-BNBNG
EAN: 0843367127528
Varenr.: 5020092765
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lexar JumpDrive V400 Flash Drive, R100 (USB 3.0) 128GB
262,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2Dustin DK249 kr335,25 krKøb
3MAXiPRO262,9 kr262,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort

PriceData har fulgt prisen på Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort i 166 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Lexar JumpDrive LJDV400128G-BNBNG 128GB 3.2 Gen 1 USB stick Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026144 kr1 kr (1%)
14. maj 2026143 kr1 kr (1%)
9. maj 2026142 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026142 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026145 kr20 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret