Gå til hovedindhold

NO NAME LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs

NO NAMENetværkEAN: 4015867205020
Pris fra 662 krtil 909 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 662 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs
662 kr
Til butik
LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs billede

Produktspecifikationer

Kategori: Antenner
Farve: 2
Artikel nr.: OAN-4058
EAN: 4015867205020
Varenr.: 4736622
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LevelOne OAN-4058 Antenne 2.2cm Hvid
663 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LevelOne OAN-4058 dual-band omniantenne 2,4/5 GHz - 5/8 dBi, indendørs/udendørs
889 kr
Til butik
LevelOne OAN-4058 dual-band omniantenne 2,4/5 GHz - 5/8 dBi, indendørs/udendørs billede

Produktinformation

Stabil wifi-dækning med dual-band omniantenneLevelOne OAN-4058 er en omnidirektionel antenne til 2,4 og 5 GHz, der forbedrer trådløs dækning i alle retninger. Med op til 8 dBi for 5 GHz og 5 dBi for 2,4 GHz er den et stærkt valg til access points, broer og routere, hvor du ønsker jævn signalfordeling i lokaler, gange eller udendørsområder.Velegnet til både inde og udeAntennerøret er hvidt og diskret, og konstruktionen er designet til brug i temperaturer fra -30 til 60 °C og luftfugtighed 0–95 %. Den vertikale polarisering og 360° horisontal strålebredde sikrer ensartet dækning omkring antennen.Antennetype: OmniBånd: 2,4 – 5 GHzForstærkning: 5 dBi (2,4 GHz), 8 dBi (5 GHz)Impedans: 50 ΩPolarisation: VertikalHorisontal strålebredde: 360°Vertikal strålebredde: 51,7° (2,4 GHz), 27,7° (5 GHz)VSWR: 2Stiktype: N-type, hunStandarder: IEEE 802.11a/b/g/n/acMål (H × B × D): 2,2 × 2,2 × 20,3 cmVægt: 0,86 kgDriftstemp.: -30 – 60 °C; Rel. fugt: 0–95 %Pakketype: Blister; Antal pr. pakke: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: TV-antenner
Vægt: 3.99g
EAN: 4015867205020
Varenr.: 2155077
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LevelOne OAN-4058 dual-band omniantenne 2,4/5 GHz - 5/8 dBi, indendørs/udendørs
909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK662 kr701 krKøb
2CompuMail DK663 kr663 krKøb
3Boligcenter DK889 kr889 krKøb
4Vivas DK909 kr988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs

PriceData har fulgt prisen på LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs i 152 dage. Laveste pris i perioden er 662 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 668 kr.

Den nuværende pris på 662 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LevelOne OAN-4058 - Antenne - Wi-Fi - 5 dBi (for 2,4 GHz), 8 dBi (til 5 GHz) - omni-directional - Indendørs / udendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026662 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026663 kr1 kr (0%)
30. maj 2026662 kr1 kr (0%)
29. maj 2026663 kr1 kr (0%)
20. maj 2026662 kr1 kr (0%)
17. maj 2026663 kr1 kr (0%)
16. maj 2026662 kr1 kr (0%)
15. maj 2026663 kr1 kr (0%)
14. maj 2026662 kr1 kr (0%)
13. maj 2026663 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret