Gå til hovedindhold

LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN

LevelOneRepeatere og transceivereEAN: 4015867192856
Pris fra 1.264 krtil 1.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 355 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.263 kr 14. apr.

Sammenlign priser på LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1264 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter Video/audio ekspander
1.264 kr
Til butik
LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter Video/audio ekspander billede

Produktinformation

LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - Video/audio ekspander - sender - 10Mb LAN - over CAT 5 - op til 300 m

Produktspecifikationer

Mærke: LevelOne
Artikel nr.: HVE-9111T
EAN: 4015867192856
Varenr.: 992954011
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN
1.264 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI over Cat5-sender, 300 m - LevelOne HVE-9111T
1.599 kr
Til butik
HDMI over Cat5-sender, 300 m - LevelOne HVE-9111T billede

Produktinformation

Forlæng HDMI-signal over netværkskabelLevelOne HVE-9111T er en AV-sender til dig, der vil sende HDMI-video over lange afstande via ét Cat5-kabel. Løsningen er ideel til mødelokaler, digital signage og installationer, hvor kilden skal stå et andet sted end skærmen. Enheden understøtter fuld HD 1080p og op til 1.920 × 1.200 pixels ved 60 Hz, så billedet forbliver skarpt og flydende.Stabil drift og enkel opsætningMed HDCP- og EDID-bypass bevares kompatibilitet mellem kilde og display. Status-LED’er for Aktivitet og Strøm gør det let at tjekke forbindelsen, og den robuste, sorte metalboks passer ind i professionelle miljøer. Senderen leveres med strømforsyning og quick start-guide, så du kommer hurtigt i gang.Type: AV-sender til HDMI over Cat5Maks. overføringsafstand: 300 mMaks. opløsning: 1.920 × 1.200 pixelsUnderstøttede videomodes: 1080pOpdateringsfrekvens: 60 HzBåndbredde: 340 MHzPorte: 1× HDMI ind, 1× HDMI ud, 1× RJ45 udIndikatorer: Aktivitet, StrømForsyning: 5 V DC, 2 A (maks. 700 mA for sender)Driftsområde: 0–48 °C, 10–90 % RHMål (B × D × H): 13,0 × 9,7 × 3,5 cmVægt (sender): 358,9 gOprindelse: TaiwanPakkeindhold: AC-adapter, quick start-guide...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Mediekonvertere
Vægt: 2.35g
EAN: 4015867192856
Varenr.: 2154842
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI over Cat5-sender, 300 m - LevelOne HVE-9111T
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.264 kr1.264 krKøb
2Proshop DK1.264 kr1.264 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN

PriceData har fulgt prisen på LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN i 48 dage. Laveste pris i perioden er 1.263 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 1.264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.264 kr.

Den nuværende pris på 1.264 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LevelOne HVE-9111T HDMI over Cat.5 Transmitter - video/audio extender - 10Mb LAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 20261.264 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.263 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret