Gå til hovedindhold

NO NAME LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless

NO NAMEEAN: 4015867227831
Pris fra 298 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 7. apr.

Sammenlign priser på LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LevelOne GEU-0822 Switch 8-porte Gigabit
298 kr
Til butik
LevelOne GEU-0822 Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

LevelOne GEU-0822 - Switch - 8 x 10/100/1000 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: LevelOne
Artikel nr.: 53082203
EAN: 4015867227831
Varenr.: 989854431
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless
429 kr
Til butik
LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless billede

Produktinformation

Stabil og enkel netværksudvidelseLevelOne GEU-0822 er en 8-port gigabit switch til dig, der vil udvide hjemmenetværk eller lille kontor hurtigt og uden konfiguration. Den uadministrerede switch leverer gigabit-hastigheder over 10/100/1000 RJ-45-porte og kører helt uden blæser for stille drift. LED-indikatorer for aktivitet, link og strøm giver nem statusoverblik.Pladsbesparende design til fleksibel placeringDet kompakte kabinet i sort kan monteres på væg og er oplagt, hvor pladsen er knap. Strømforsyning medfølger, og en typisk effekt på kun 4 W holder forbruget nede. Switchens standardunderstøttelse omfatter IEEE 802.3/3u/3ab/3x samt 802.3az.Type: Uadministreret gigabit switchPorte: 8 × RJ-45 10/100/1000Jumbo frames: Op til 9.000 bytesMAC-adressetabel: 8.000 posterPakkebuffer: 1,5 MBBlæserløs: JaMontering: Vægbeslag mulig; ikke rackbar; ikke stabelbarLED-indikatorer: Aktivitet, link, strømStrøm: DC 5 V, 1 A (strømforsyning medfølger)Typisk effektforbrug: 4 WDriftstemp.: 5 – 50 °C; Luftfugtighed: 20 – 80 % RHMål: H × B × D: 2,63 × 16,09 × 7,16 cmVægt: 280 g...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Switches
Vægt: 2.62g
EAN: 4015867227831
Varenr.: 2155094
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless
449 kr
Til butik
LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Switches
Vægt: 2.62g
EAN: 4015867227831
Varenr.: 2155094

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK298 kr298 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless

PriceData har fulgt prisen på LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless i 173 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LevelOne GEU-0822 8-port gigabit switch - uadministreret, fanless de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026298 kr131 kr (31%)
7. maj 2026429 kr172 kr (67%)
8. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
7. apr. 2026255 kr2 kr (1%)
6. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026255 kr12 kr (5%)
7. feb. 2026243 kr2 kr (1%)
14. jan. 2026245 kr12 kr (5%)
12. dec. 2025233 kr10 kr (4%)
11. dec. 2025223 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret