Gå til hovedindhold

NO NAME LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160

NO NAMEEAN: 4015867228654
Pris fra 3.629 krtil 4.519 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 890 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3629 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
3.629 kr
Til butik
LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

LevelOne FCS-5095 - Netværksovervågningskamera - udendørs, indendørs - beskyttet mod vandalisme - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - motoriseret - audio - LAN 10/100 - AVI, H.264, H.265, H.264+ - DC 12 V / PoE

Produktspecifikationer

Mærke: LevelOne
Artikel nr.: FCS-5095
EAN: 4015867228654
Varenr.: 992945167
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LevelOne FCS-5095 udendørs overvågningskamera 8 MP
4.499 kr
Til butik
LevelOne FCS-5095 udendørs overvågningskamera 8 MP billede

Produktinformation

Alsidigt udendørs overvågningskamera til hjem og erhvervLevelOne FCS-5095 er et udendørs overvågningskamera med 8 megapixel, som hjælper dig med at holde øje med indkørslen, butikken eller lageret døgnet rundt. Det robuste bullet-design passer diskret på facaden og giver et professionelt udtryk, der skaber tryghed for både beboere og besøgende.Nem placering og sikker overvågningKameraets formfaktor gør det oplagt til montering på væg eller loft, hvor det kan pege præcist mod det område, du vil sikre. Med den høje opløsning får du skarpe optagelser, som er velegnede til dokumentation og overblik i din videoovervågning.Produkttype: Udendørs overvågningskamera (bullet)Opløsning: 8 MPModel: FCS-5095Placering: Udendørs...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.08g
EAN: 4015867228654
Varenr.: 2150524
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LevelOne FCS-5095 udendørs overvågningskamera 8 MP
4.519 kr
Til butik
LevelOne FCS-5095 udendørs overvågningskamera 8 MP billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.08g
EAN: 4015867228654
Varenr.: 2150524

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.629 kr3.629 krKøb
2Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
3Vivas DK4.519 kr4.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160

PriceData har fulgt prisen på LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.623 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 3.630 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.627 kr.

Den nuværende pris på 3.629 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LevelOne FCS-5095 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 20263.629 kr1 kr (0%)
25. apr. 20263.630 kr1 kr (0%)
23. feb. 20263.629 kr1 kr (0%)
5. feb. 20263.628 kr1 kr (0%)
2. feb. 20263.629 kr1 kr (0%)
1. feb. 20263.628 kr1 kr (0%)
23. jan. 20263.629 kr2 kr (0%)
21. jan. 20263.627 kr1 kr (0%)
12. jan. 20263.628 kr3 kr (0%)
6. jan. 20263.625 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret