Gå til hovedindhold

Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml

Pris fra 164,25 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80,75 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156,73 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lernberger Stafsing Hairspray - Strong Hold 300 ml
-25%164,25 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lernberger Stafsing Hairspray - Strong Hold 300 ml billede

Produktinformation

Lernberger Stafsing Hairspray 300 ml - Strong Hold er en fantastisk hårlak, der får dit hår til at stråle med et stærkt, vægtløst hold og en naturlig glans fri for krus. Denne formel holder og fuldender enhver frisure smukt. Beriget med hvedeprotein for a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Styling Products
EAN: 7350085332453
Varenr.: 107704
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lernberger Stafsing Hair Spray Strong Hold 300ml
-20%175,2 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lernberger Stafsing Hair Spray Strong Hold 300ml billede

Produktinformation

Lernberger Stafsing Hair Spray Strong Hold 300ml er den ultimative løsning for dig, der ønsker en frisure, der holder hele dagen. Denne hårspray er formuleret til at give et kraftigt hold, som sikrer, at din frisure forbliver intakt, selv under de mest ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårstyling
EAN: 7350085332453
Varenr.: 2957
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold, 300 ml.
-20%176 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lernberger Stafsing HairSpray Strong Hold 300ml
-20%184 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml
233 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lernberger Stafsing Hair Spray Strong Hold 300 ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk164,25 kr164,25 krKøb
2I Love Shampoo175,2 kr175,2 krKøb
3Brandshop176 kr176 krKøb
4Cocopanda DK184 kr184 krKøb
5NordicFeel DK233 kr233 krKøb
6Lyko DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 164,25 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Lernberger Stafsing Hairspray Strong Hold Strong Hold Hairspray - 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026164,25 kr10,95 kr (6%)
20. maj 2026175,2 kr
16. maj 2026175 kr
14. maj 2026175,2 kr
13. maj 2026176 kr
9. maj 2026175,2 kr8,2 kr (5%)
5. maj 2026167 kr
3. maj 2026167,93 kr2,93 kr (2%)
18. apr. 2026165 kr8,27 kr (5%)
10. apr. 2026156,73 kr18,47 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret