Gå til hovedindhold

Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml

Lernberger StafsingShampooEAN: 7350085332491
Pris fra 168,75 krtil 255 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86,25 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134,89 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lernberger Stafsing Dryclean - Brown 300 ml
-25%168,75 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lernberger Stafsing Dryclean - Brown 300 ml billede

Produktinformation

Lernberger Stafsing Dryclean - Brown er en fantastisk tørshampoo, som skaber utrolig volumen og tekstur for et sensuelt og langvarigt udseende. Den fjerner eventuelle lugte og overskydende olier for en frisk følelse mellem hårvaskene. Perfekt til de dele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7350085332491
Varenr.: 107699
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lernberger Stafsing Dryclean Brown Spray 300ml
-20%180 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lernberger Stafsing Dryclean Brown Spray 300ml billede

Produktinformation

Lernberger Stafsing Dryclean Brown Spray 300ml er den ideelle tørshampoo til dig med mørkt hår. Denne innovative formel er skabt til at opfriske og rense håret mellem vaske, samtidig med at den giver volumen og tekstur. Dryclean Brown Spray fjerner effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
EAN: 7350085332491
Varenr.: 2952
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lernberger Stafsing Dryclean Brown Spray 300ml
-20%184 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lernberger Stafsing Dryclean Brown Spray 300ml billede

Produktinformation

Dryclean Brown Spray fra Lernberger Stafsing er en tørshampoo med farve, der giver håret ekstra volumen, struktur og en mat finish. Den frisker håret op mellem hårvaske, absorberer olie og giver en ren fornemmelse uden at tynge.

Produktspecifikationer

Kategori: Tørshampoo
Artikel nr.: 37706024075
EAN: 7350085332491
Varenr.: 3342981
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml
239 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lernberger Stafsing DryClean Brown Spray 300 ml
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk168,75 kr168,75 krKøb
2I Love Shampoo180 kr180 krKøb
3Cocopanda DK184 kr184 krKøb
4NordicFeel DK239 kr239 krKøb
5Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 134,89 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 168,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Lernberger Stafsing Dryclean Dry Shampoo (Brown) Dry Shampoo (Brown) - 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026168,75 kr2,75 kr (2%)
24. apr. 2026171,5 kr8,5 kr (5%)
11. apr. 2026180 kr42,01 kr (30%)
10. apr. 2026137,99 kr42,01 kr (23%)
9. apr. 2026180 kr42,01 kr (30%)
8. apr. 2026137,99 kr3,1 kr (2%)
5. apr. 2026134,89 kr45,11 kr (25%)
4. apr. 2026180 kr45,11 kr (33%)
30. mar. 2026134,89 kr34,11 kr (20%)
28. mar. 2026169 kr11 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret