Gå til hovedindhold

Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk

LenovoBærbare computereEAN: 0197530418181
Pris fra 4.660 krtil 6.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.859 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.659 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4660 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo V15 Gen 4 - 15.6" | Ryzen 7 | 16GB | 512GB
4.660 kr
Til butik
Lenovo V15 Gen 4 - 15.6" | Ryzen 7 | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

AMD Ryzen 7 7730U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 HOME, 15.6" (TN 1920x1080 (Full HD)), Wifi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) + BT5.2, Service & Support: 1 års Lenovo Courier/Carry-in Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: 3 years - Lenovo Courier/Carry in Upgrade 3 years - Lenovo Onsite Upgrade 3 years - Premium Care with Onsite Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 82YY0011MX
EAN: 0197530418181
Varenr.: 3291605
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk
4.687 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo V15 G4 ABP 82YY 15.6 1920 x 1080 (Full HD) 7730U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Home
5.169 kr
Til butik
Lenovo V15 G4 ABP 82YY 15.6 1920 x 1080 (Full HD) 7730U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Home billede

Produktinformation

Lenovo V15 G4 ABP 82YY Oplev den perfekte kombination af alsidighed og ydeevne med Lenovo V15 G4 ABP 82YY, udstyret med en kraftfuld AMD Ryzen 7 7730U processor og 16GB RAM. Denne bærbare computer er ideel til både arbejde og underholdning, hvilket gør de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 0197530418181
Varenr.: 68689
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo V15 G4 ABP 82YY 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 7730U 16GB 512GB AMD Radeon Graphics Windows 11 Home
5.249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo V15 G4 15,6 Ryzen 7 7730U 16/512 GB W11H
5.722 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar computer Lenovo V15 G4 ABP 15,6" Full HD Ryzen 7 7730U 16GB 512GB Windows 11 Home
6.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar computer Lenovo V15 G4 ABP 15,6" Full HD Ryzen 7 7730U 16GB 512GB Windows 11 Home
6.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.660 kr4.660 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.687 kr4.687 krKøb
3Ultrashop5.169 kr5.169 krKøb
4CompuMail DK5.249 kr5.249 krKøb
5Teknikproffset DK5.722 kr5.781 krKøb
6Boligcenter DK6.499 kr6.499 krKøb
7Vivas DK6.519 kr6.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk i 124 dage. Laveste pris i perioden er 4.255 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 4.783 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.634 kr.

Den nuværende pris på 4.660 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Lenovo V15 G4 ABP 82YY - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6 TN 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - business-sort - kbd: Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.660 kr27 kr (1%)
2. jun. 20264.687 kr27 kr (1%)
1. jun. 20264.660 kr121 kr (3%)
31. maj 20264.781 kr121 kr (3%)
10. maj 20264.660 kr27 kr (1%)
9. maj 20264.687 kr2 kr (0%)
7. maj 20264.689 kr29 kr (1%)
30. apr. 20264.660 kr38 kr (1%)
16. apr. 20264.698 kr1 kr (0%)
11. apr. 20264.697 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret