Gå til hovedindhold

Lenovo Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort

LenovoKablerEAN: 4040849961854
Pris fra 15 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (94% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB-kabel 1m Sort
15 kr
Til butik
goobay USB-kabel 1m Sort billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - USB Type B (han) til USB (han) - USB 2.0 - 1 m - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 96185
EAN: 4040849961854
Varenr.: 988528019
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort
49 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 1 m - Lenovo - sort
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 1 m - Lenovo - sort billede

Produktinformation

Lenovo - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 20 V - 5 A - 1 m - sortGenereltFarve: SortLængde: 1 mType: USB Type-C kabelVægt: 55 gVurderet spænding: 20 VVurderet strøm: 5 AForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 24 pin USB-C - hanDiverseUdstyr inkluderet: USB-C til USB-A dongleMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 17 cmDybde ved forsendelse: 11 cmHøjde ved forsendelse: 1 cmService & Support: 1 års garantiVægt ved forsendelse: 67 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Kabler
Vægt: 0.07g
EAN: 4040849961854
Varenr.: 1810993
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 1 m - Lenovo - sort
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo USB Type-C kabel 1m Sort
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK15 kr15 krKøb
2Proshop DK49 kr88 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr298 krKøb
5Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort

PriceData har fulgt prisen på Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort i 19 dage. Den nuværende pris er 15 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Pro USB-A <-> USB-B 2.0 - 1m - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202615 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret