Gå til hovedindhold

Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J

LenovoRAMEAN: 0889488592029
Pris fra 6.002 krtil 12.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.517 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.299 kr 5. maj

Sammenlign priser på Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6002 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo DDR4 32GB 3200MHz ECC
6.002 kr
Til butik
Lenovo DDR4 32GB 3200MHz ECC billede

Produktinformation

Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R; ST250 V2 7D8F, 7D8G; ST50 V2 7D8J

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X77A77496
EAN: 0889488592029
Varenr.: 1000533464
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J
6.241 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til pc/server Lenovo 32 GB DDR4 3200 MHz ECC
8.599 kr
Til butik
RAM til pc/server Lenovo 32 GB DDR4 3200 MHz ECC billede

Produktinformation

Stabil og hurtig RAM til arbejdsstation og serverOpgrader din computer eller server med 32 GB DDR4 3200 MHz ECC fra Lenovo og oplev mere smidige arbejdsgange i tunge opgaver. Den høje hastighed giver hurtig adgang til data, mens ECC-fejlkorrektion hjælper med at sikre driftssikkerhed i krævende miljøer som virtualisering, databaser og professionelt arbejde.Til dig der kræver stabilitetDenne hukommelsesmodul er designet til PC/Server og kører ved 1,2 V, hvilket passer til moderne DDR4-platforme. Den er et solidt valg, når systemet skal udvides til multitasking, større projekter eller mere stabile serverapplikationer.Type: DDR4Kapacitet: 32 GBHastighed: 3200 MHzECC: JaSpænding: 1,2 VKomponent til: PC/Server...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: RAM
Vægt: 0.04g
EAN: 0889488592029
Varenr.: 1979567
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til pc/server Lenovo 32 GB DDR4 3200 MHz ECC
8.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Memory Module 32 Gb Ddr4 3200
12.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.002 kr6.002 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.241 kr6.241 krKøb
3Boligcenter DK8.599 kr8.599 krKøb
4Vivas DK8.619 kr8.698 krKøb
5Ultrashop12.519 kr12.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J

PriceData har fulgt prisen på Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J i 179 dage. Laveste pris i perioden er 5.299 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 12.519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.438 kr.

Den nuværende pris på 6.002 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Lenovo TruDDR4 - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s - 1.2 V - ikke bufferet - ECC - for ThinkSystem SR250 V2 7D7Q, 7D7R ST250 V2 7D8F, 7D8G ST50 V2 7D8J de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.002 kr499 kr (8%)
31. maj 20266.501 kr499 kr (8%)
30. maj 20266.002 kr500 kr (8%)
29. maj 20266.502 kr500 kr (8%)
25. maj 20266.002 kr713 kr (11%)
24. maj 20266.715 kr713 kr (12%)
23. maj 20266.002 kr239 kr (4%)
22. maj 20266.241 kr609 kr (9%)
21. maj 20266.850 kr1 kr (0%)
18. maj 20266.851 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret